HEJ!!! miło mi Cię widzieć w ZUU !!!

Jeśli chcesz otrzymać akutalizacje o najnowyszych zajebistościach w ZUU oraz o nowinkach dotyczących bram, nowiów i pełni oraz wszelkich zjawiskach pomocnych w żyćku to zapisz się do ZUUlettera i na listę oczekujących na subskryocję z kartami mocy!

NASZYJNIK DRZEWO ŻYCIA z kamieni naturalnych

98.88 118.88 

Amulet z drzewem życia został naenergetyzowany specjalnie dla osoby, która będzie go nosić. NIKT przed Tobą go nie będzie dotykać!

JEŚLI CHCESZ DOPISZ SWOJĄ INTENCJĘ W UWAGACH… POŚLĘ JĄ DO WSZECHŚWIATA!

DOSTĘPNYCH TYLKO KILKA SZT !

SKU: Brak danych Kategoria:
Dowiedz się więcej

ODCINANIE ZŁYCH ENERGII – Medytacja prowadzona oczyszczająca Aurę i Czakry

198.88 

NAJSZYBSZY SPOSÓB NA UWOLNIENIE SIĘ OD NIEKORZYSTNYCH ENERGII, TRAUM, KARMY ! Odzyskaj energię i spokój już po pierwszej medytacji. OCZYŚĆ SWOJĄ AURĘ I ZHARMONIZUJ CZAKRY !

Dowiedz się więcej

HIPNO – uzdrowiciel

118.88 

UWAGA! Nagranie nie zastępuje leczenia, jeśli objawy nie dotyczą zwykłego przemęczenia, przeziębienia lub okresowych zwykłych babskich bólów głowy, czy łupania w krzyżu bo dałaś sobie popalić fizycznie natychmiast udaj się do lekarza.TO NAGRANIE TO JEST CZYNNIK WSPOMAGAJĄCY ZDROWIENIE ORAZ DAJĄCY ULGĘ W OBJAWACH CHOROBY.

Kategoria:
Dowiedz się więcej

A TERAZ BEZ POŚPIECHU !!!

zobacz CZY I W JAKI SPOSÓB mogę Ci pomóc osiągać nareszcie inne efekty Twoich działań, z lekkością, radością i przyjemnością!

rozwój osobisty, zmiana pracy, finanse jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

Specjalna oferta:

Kup DWA nagrania z hipnozą, a za drugie zapłacisz tylko 50% ceny

Użyj kodu pakiet.77 i otrzymaj 50% rabatu na zakup drugiego nagrania z hipnozą. Przy zakupie dwóch, drugie otrzymasz za połowę ceny!

WYBIERZ TĄ KTÓRA ODPOWIADA CI NAJBARDZIEJ ! Hipnoza na odchudzanie, na motywację, szczęśliwej Mamy, a może potrzebujesz UUzdrowiciela? 

KODY RABATOWE NIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ !

ZOBACZ WSZYSTKIE HIPNOZY
jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

ZOBACZ BIŻUTERIĘ MOCY

Wybierz czy wolisz bransoletkę, czy kamień mocy… wybierz swoją potrzebę oraz to czy potrzebujesz podszeptu czy samo puszczenie Twojej intencji w świat a ja zajmę się resztą ! 

ZOBACZ CAŁY DZIAŁ

PAMIĘTAJ, ŻE JESTEŚ STWORZONA DO BYCIA GWIAZDĄ  zwłaszcza swojego życia ! ZAPLANUJEMY I WYMANIFESTUJEMY Twój sukces tak jak będziesz chciała! 

KUP zapis webinaru, z okazji NOWEGO 8 ROKU NUMEROLOGICZNEGO,  podczas którego stworzysz swoją mapę marzeń, będziesz medytować i manifestować nowe efekty z efektem WOOW !!! NAGRANIE ODBYŁO SIĘ 15 WRZEŚNIA 2023 ROKU – robienie mapy marzeń ma sens przez całe 12 miesięcy, jednakże im szybciej tym lepiej ! WIADOMO!!!

 

zerknij czy to dla ciebie?

Amulet na Rzemieniu z Kamieniem Mocy: Twój Osobisty Talizmany z energiią i intencją szeptUUnki

Dlaczego potrzebujesz tego amuletu?

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak przyciągnąć obfitość do swojego życia, poczuć się bezpieczną, czy też zharmonizować ciało z umysłem?

jednym ze sposobów … najprostszym w użyciu jest ZUU Amulet na Rzemieniu z Kamieniem Mocy. Wybierz potrzebę, która najbardziej Ci odpowiada i zobacz, jak Twoje życie zaczyna się zmieniać.

ZAMÓW SWÓJ JUŻ DZIŚ !!!

PRZY ZAKUPIE TEJ LIMITOWANEJ OPCJI BRANSOLETKI DOSTANIESZ … trzy afirmacje/ manifestacje wzmacniające moc bransoletki, wraz z instrukcją stworzoną specjalnie dla Ciebie !!!!

Twoje afirmacje przyjdą wraz z bransoletką, wydrukowane w taki sposób byś mogła je przywiesić w strategicznym miejscu, i używać wg. instrukcji! Afirmacje / manifestacje ( w zależności od wybranej potrzeby ) są stworzone na bazie podszeptu anielskich kart oraz mojego wglądu!

KAŻDA bransoletka jest ręcznie robiona przez szeptUUnkę czyli mnie inaczej zwaną przez lata MatkęBoskąMUUkreatorską bransoletka z naturalnych kamieni

ZAMÓW JUŻ DZIŚ !!!
afirmacje, manifestowanie, olga ślusarczyk, zuu

JESTEŚ FANEM LUB FANKĄ AFIRMACJI

Zobacz czy to Ci się spodoba i ściągnij moje ulubione afirmacje działające na każdego i na wielu poziomach w bezpieczny sposób

POBIERAM
rozwój osobisty, zmiana pracy, finanse jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni