OFERTA SPECJALNIE DLA CIEBIE

Rozumiem, że rozpoczęcie zmian, wejście w jakikolwiek proces może budzić pragnienie dalszego odkrywania i zrozumienia. Dlatego przygotowałam dla Ciebie wyjątkową ofertę, która zawiera “Dodatek do Podszeptu” oraz wyjątkowe rabaty na medytację oczyszczającą oraz biżuterię z kamieni mocy.

To Twoja szansa, by kontynuować podróż rozwoju z dodatkowymi narzędziami i wsparciem, które pomogą Ci w pełni wykorzystać odkrytą wiedzę i energię.

DODATEK PO PODSZEPCIE

Jeśli po naszym pierwszym spotkaniu czujesz, że są w Tobie jeszcze nieodkryte obszary, pytania bez odpowiedzi, lub nowe wyzwania, które chciałbyś/chciałabyś przepracować? “Dodatek po Podszepcie” to specjalnie przygotowana oferta, która umożliwia Ci kontynuację Twojego procesu z moim prowadzeniem

Co zawiera oferta?

 • Jednorazowe Spotkanie: Dodatkowa godzina konsultacji, podczas której możemy skupić się na nowych pytaniach lub dalszym rozwoju tematów, które już poruszaliśmy. Idealne, jeśli potrzebujesz szybkiej rady lub wsparcia w konkretnym zagadnieniu.

 • Pakiet Trzech Spotkań: Trzy godziny konsultacji, które możemy wykorzystać na głębszą pracę nad Twoimi celami, marzeniami i wyzwaniami. To doskonały wybór, jeśli jesteś gotowy/gotowa na intensywniejszą pracę nad sobą i swoim życiem.

 • DODATKOWO NA DOLE STRONY MASZ OFERTĘ SPOTKANIA OFF-LINE po podszepcie

Jak to działa?

 1. Wybierz opcję: Jednorazowe spotkanie lub pakiet trzech spotkań.
 2. Zakup: Po dokonaniu zakupu otrzymasz dostęp do mojego kalendarza, gdzie będziesz mógł/mogła zaklepać termin(y) spotkań.
 3. Spotkanie: Spotykamy się online, aby kontynuować naszą pracę nad Twoim rozwojem i rozwiązywaniem problemów.
 4. Przygotuj się: Wiesz już na czym polega podszept i jakie mamy możliwości – przygotuj się na spotkanie czyli spisz sobie pytania, wątpliwości, co chcesz osiągnąć, co się “odpaliło” w Twoim umyśle lub życiu po podszepcie – TY NADAJESZ KIERUNEK a ja dam Ci wiosła i łódkę 🙂

Dla kogo jest ta oferta?

“Dodatek po Podszepcie” jest dla Ciebie, jeśli:

 • Czujesz, że nasza pierwsza rozmowa otworzyła przed Tobą nowe drzwi, za którymi chcesz zajrzeć.
 • Masz nowe pytania lub wyzwania, które pojawiły się po naszym spotkaniu.
 • Pragniesz dalszego wsparcia w realizacji swoich celów i marzeń.

Zainwestuj w siebie

Każdy krok, który podejmujesz na drodze do lepszego zrozumienia siebie i świata wokół Ciebie, jest cenny.

ZOBACZ “Dodatek po Podszepcie” bo to Twoja szansa na dalszą podróż w głąb siebie, z moim wsparciem i przewodnictwem.

DODATEK DO PODSZEPTU

188.88 1,048.88 

PO ZAKUPIE KONSULTACJI DOSTANIESZ MAILA Z DOSTĘPEM DO NAJBLIŻSZYCH WOLNYCH TERMINÓW – wybierz niezwłocznie ten który Cię interesuje i zaklep go… póki jest !

Dowiedz się więcej

 

JEŚLI POLECAŁAM CI WZIĘCIE UDZIAŁU W TOTALNYM RESTARCIE ŻYCIA …

TO NA TEJ STRONIE ZNAJDZIESZ NAJLEPSZĄ OFERTĘ NA TO WYZWANIE I MASZ MOŻLIWOŚĆ ZOBACZYĆ NAJMOCNIEJSZY WEBINAR MOCY  !!!

rozwój osobisty, zmiana pracy, finanse jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

WYJĄTKOWY Rabat Dla Ciebie!

Jako podziękowanie za zaufanie i wybór podszeptu, mam dla Ciebie coś specjalnego.

Użyj kodu ZUU.HELP i ciesz się jednorazowym rabatem 8,88% na całą kategorię biżuterii z kamieni mocy. To wyjątkowa okazja, by otoczyć się energią, która wspiera Twoją drogę do samopoznania, równowagi i szczęścia.

 

skorzystaj z kodu

Oczyszczająca Medytacja z Kodem “ZUU.HELP” – Twoja Droga do Harmonii

Zadbaj o swoją aurę i czakry z “Odcinaniem złych energii”. Skorzystaj z kodu ZUU.HELP i otrzymaj 8,88% rabatu na medytację, która przyniesie Ci ulgę, odprężenie i ochronę przed negatywnymi wpływami. Pozwól sobie na głębokie oczyszczenie i zacznij cieszyć się większą harmonią w życiu już dziś.

Wykorzystaj Swoją Szansę na Odnowę – Kod: ZUU.HELP

skorzystaj z kodu
jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

Poszukujesz więcej narzędzi po podszepcie? Odkryj “Numerologiczny Przewodnik” i “Kosmogram”

Rozumiem, że po naszym spotkaniu możesz odczuwać zamęt i pragnienie głębszego zrozumienia siebie oraz swojej ścieżki. Dlatego przygotowałam dla Ciebie dwa potężne narzędzia: “Numerologiczny Przewodnik na Każdy Miesiąc” i “Kosmogram”. Te produkty zostały stworzone, aby dać Ci więcej wiedzy i mocy do działania, odpowiedzi na pytania, które się pojawiły, i wskazówki, jak wykorzystać odkryte informacje do wprowadzenia pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Na te produkty nie obowiązuje kod rabatowy – są tak potężne i mocne że powinny kosztować minimum dwa razy tyle… mam nadzieję, że to zrozumiesz i docenisz! 

HIT ZUU
88.88  / miesiąc
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
1,588.88 1,688.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKORZYSTAJ Z KURSU

NAJMOCNIEJSZA I NAJSKUTECZNIEJSZA FORMA POMOCY

 • Czas Trwania: Sesje są intensywne i skoncentrowane, odbywające się w formie dwudniowych spotkań.
 • Metody Używane: W trakcie sesji wykorzystywane są techniki programowania i harmonizowania ciała z umysłem oraz jasnoczucie, karty tarota, numerologia, a także inne techniki takie jak hipnoterapia, dwupunkt, EFT, EMDR.
 • Forma: Sesje odbywają się w moim gabinecie, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo i komfort – NOCLEG NIE JEST WLICZONY W KOSZT SPOTKANIA
 • Problemy Osobiste: Pomagam w zrozumieniu siebie, odnalezieniu drogi przez życiowy chaos i pracy ze strachem.
 • Problemy Biznesowe: Oferuję wsparcie w odkrywaniu talentów, strategii rozwoju firmy i budowaniu marki osobistej.
 • Ogólne Wsparcie: Pomoc w realizacji celów, radzeniu sobie z oczekiwaniami i ograniczeniami, oraz innych życiowych wyzwaniach.
 • TRAUMY, FOBIE, LĘKI nieprzepracowane jak dotąd przekonania i ograniczenia, uwolnienie mocy o jakich marzysz! 
 • Rozwiązanie Problemów Osobistych i Zawodowych: Oferta jest dedykowana osobom, które chcą pracować nad swoimi problemami osobistymi, zawodowymi, emocjonalnymi, jak trudne relacje, zarządzanie stresem, czy poszukiwanie życiowych celów.
 • Wsparcie w Rozwoju Osobistym: Idealna dla tych, którzy szukają głębokich wglądów w swoje życie oraz pragną uzyskać konkretne porady i wskazówki na drodze do samorealizacji.
 • NAJMOCNIEJSZA FORMA INDYWIDUALNEJ TERAPII 
 • Indywidualne i Holistyczne Podejście: To będzie dwudniowa spersonalizowana sesja, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając szeroki zakres problemów i wyzwań.
 • Zaawansowane Techniki: Wykorzystanie różnorodnych, sprawdzonych metod takich jak hipnoterapia, EFT, EMDR, zapewnia skuteczność w pracy nad problemami i osiągnięciem harmonii.
 • Wsparcie i Motywacja: Klient otrzymuje nie tylko porady, ale także konkretne wskazówki i narzędzia do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu.
 • Etyka i Szacunek: Moje jasnoczucie jest wykorzystywane tylko na Twoje życzenie i w odpowiedzi na Twoje pytania. Możesz być pewna/pewien, że Twoje informacje są bezpieczne i traktowane z najwyższą dyskrecją.
 • Obowiązuje mnie podobna etyka pracy jak lekarzy, która głównie dotyczy się tajemnicy zawodowej! 
 • Kompleksowe Podejście: Moim celem jest nie tylko rozwiązanie konkretnych problemów, ale też poprawa Twojego ogólnego stanu zdrowia i dobrostanu. TWÓJ EFEKT WOW to mój cel! 
 • Narzędzia i Wiedza: Daję Ci narzędzia i wiedzę, abyś mógł samodzielnie osiągać sukcesy w życiu.
ZOBACZ WIĘCEJ