A zaczęło się to tak…
Tworząc wiele lat temu MUUkreacje.pl czyli autorską modę szytą na wymiar, szukałam sposobu na zmianę myślenia kobiet, na wyciągnięcie ich z klatki własnych barier, przekonań i musizmu.
Projektując kolorową modę i otwierając sklep online z ciuchami damskimi, które wyszczuplają pomysłowym krojem i specjalnie dobraną kolorystyka, dziś wiem, że wybrałam najlepszą drogę poprzez wizerunek i zamianę stylu. Dzięki modzie kreuję, nie tylko stylizacje, ale całą rzeczywistość wokół Kobiet.
Ogromnie i całą sobą wierzę w to co robię!

jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

Do tej pory pomagałam Klientkom jako ekspert ds. leczenia Kobiecych UUmysłów z posranych myśli w mojej drugiej (modowej) marce MUUkreacje.pl. Tam przez lata zdobywałam doświadczenie w hipnozie, dwu punkcie, manifestacjach. Doszlifowałam do perfekcji pranie MUUzgu a wraz z nim techniki panowania nad chaosem, strachem oraz pokazywałam jak pozbyć się chorych oczekiwań i ograniczeń.

Odkąd odnalazłam swój dar jasnoczucia, pracy z kartami i tworzeniem biżuterii mocy, KTÓRA ZMIENIA DIAMETRALNIE efekty działań Klientek oraz ulepsza ich życia…

stworzyłam siebie na nowo jako szeptUUnkę w ZUU !

Nadal dużo przeklinam, śmieję się aż do posikania… skaczę na rolkach, płaczę żarliwie… JESTEM NORMALNA tylko czuję i widzę więcej i chcę się tym darem dzielić z innymi !!!

Jestem połączeniem szeptuchy z wiedźmą (od słów „wiedzę ma”) Uzdrawiam Umysły, relacje, biznesy, emocje oraz duszę a niejednokrotnie to wpływa również na holistyczne uzdrawianie.