Witaj w ZUU!

…mam na imię Olga i

Jestem SzeptUUnką XXI wieku. Łączę magię z nauką dla Twoich efektów! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w hipnozie i technikach manifestacji, pomagam uzdrawiać umysły, relacje, biznesy i dusze… Moim celem jest efekt WOW u klienta. Inni dają Ci narzędzia i instrukcje, ja natomiast pomagam Ci zrobić pierwszy krok i zobaczyć szybkie rezultaty!

W przeszłości zmagałam się z nieuleczalną chorobą i byłam bankrutem z potężnymi długami. Dziś jestem zdrowa, prowadzę z sukcesem dwie marki osobiste, jestem mamą i żyję aktywnie – wszystko dzięki metodom, które stosuję także w pracy z klientami.

Moje podejście opiera się na doświadczeniu – wszystko, co polecam, przetestowałam na sobie. Wiem, że każdemu pomaga coś innego, dlatego dostosowuję metody indywidualnie do problemu. Moje metody to kombinacja różnych podejść, które pomagają zamknąć przeszłość i ruszyć do przodu. 

Co możesz znaleźć w ZUU …. mnóstwo technik i metod, które pomagają odkryć i wykorzystać Twój wewnętrzny potencjał:

 • Hipnoza- jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, używam hipnozy w pracy z Klientem w różnych aspekty życia, moje nagrania hipnoz w tym na kasę, konsekwencję, zdrowie czy odchudzanie….wyróżniają się 100% skutecznością na rynku. Moje autorskie nagrania oparte są nie tylko na moim głosie i umiejętnościach ale również na pracy z falami i solfeżem 
 • Jestem eksperymentatorką manifestowania w myśl prawa założenia – udoskonalam i obalam mity związane z manifestacją. Testuję i wprowadzam nowe techniki, aby zapewnić, że to, co oferuję, jest skuteczne i praktyczne. Moje metody pozwalają na szybkie osiąganie celów i transformację życia.
 • Jasnoczucie –to mój dar od urodzenia, to dzięki niemu mogę pomóc Ci zrozumieć i przepracować trudne emocje i sytuacje, po prostu je widzę i o tym mówię Ci na podszeptach
 • Karty Tarota – jako narzędzie do odkrywania przyszłości i podejmowania decyzji, wskazówki moich kart są zawsze momentem ACHA I WOOW dla Klientów!
 • Biżuteria mocy – która wzmacnia energetycznie i wspiera w codziennych wyzwaniach, pracuję z kamieniami i intencjami inaczej niż wszyscy- kamienie mnie wołają i dzięki temu namierzamy Twoje deficyty, a dzięki ich mocy możesz je szybko i skutecznie uleczyć.
 • Numerologia – analiza liczb i ich wpływu na Twoje życie wiele wyjaśnia w całym procesie zmiany
 • Astrologia – zrozumienie siebie i swojego przeznaczenia poprzez gwiazdy, życie w zgodzie z tym co na niebie, praca podług aspektów planetarnych przyspiesza efekty.
 • Rytuały mocy oparte na białej magii i wiedzy szeptunki – wspierające w różnych aspektach życia to odrobina magii którą moi Klienci kochają najmocniej
 • Praca z uwalnianiem emocji – przy użyciu wielu metod, w tym wibracji i energii to wisienka na torcie

Byś może jeszcze nie wiesz że jestem autorką programu TOTALNY RESTART ŻYCIA, który odmienił życie kilkuset osób. Pracuję zarówno z kobietami, mężczyznami, jak i parami. Działam w obszarach ciała, emocji, zdrowia, relacji i biznesów.

Każda z moich usług jest skrojona na miarę Twoich potrzeb, aby zmienić efekty Twoich działań, osiągnąć harmonię i spełnienie w życiu… Moje podejście łączy tradycję z nowoczesnością, a moje doświadczenie i pasja sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie w ofercie ZUU… jeśli to cos dla Ciebie… 

TO TERAZ PODEJMIJ DECYZJĘ

… ile chcesz zainwestować w siebie aby zmienić efekty swoich działań i WYSTRZELIĆ ŻYCIE W KOSMOS!!!

 

MOCNO CIĘ PRZYTULAM!

Powiem Ci co możesz zrobić, mając 0 zł w portfelu! Wszystkie możliwe techniki i sposoby, łącznie z darmową hipnozą masz w tych webianarach! 

JEDYNA INWESTYCJA TO TWÓJ CZAS i konsekwencja… w myśleniu, jeśli nie masz ochoty poświęcić swojego czasu dla rozwoju a przez to zmiany efektów np. finansowych, to niestety nie mam dobrych wieści… nawet po wygraną w Totka trzeba dylnąć do żabki i wypełnić kupon! Ot przestań pierdzielić, że nic Ci w życiu nie wychodzi… a inni mają szczęście ! Po prostu Ci się nie chce i tyle! 

A jeśli działasz, ale efekty są znikome, lub coś właśnie “jebło” … to masz darmowy gamechanger! Nie poddawaj się… życie naprawdę może być zajebiste! 

EFEKTY ZOBACZYSZ BARDZO SZYBKO, pozwoliłam sobie na webinarze pomóc Ci zaprogramować umysł w hipnozie! 

zobacz najmocniejszy ever webinar mocy
otwórz się na zarabianie większych kwot
ZOBACZ JAK ZADBAĆ O SWOJE EGO I WEWNĘTRZNE DZIECKO

KLIKAJĄC PONIŻEJ MASZ MOŻLIWOŚĆ WZIĄĆ UDZIAŁ W DARMOWYM RYTUALE najpierw kliknij TU ABY POBRAĆ INSTRUKCJĘ I SIĘ DO NIEGO PRZYGOTOWAĆ!

potem wróć do tej strony i obejrzyj w odpowiednich warunkach ten rytuał … on najlepiej działa w datę mocy! Obserwując ZUU na instragramie dowiesz się kiedy to jest… bo bardzo często o tym piszę! 

I KONIECZNIE KLIKNIJ TU I ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TAM DAJĘ ZA 0 ZŁ MOCNE TREŚCI

CUDNIE CIĘ WIDZIEĆ W ZUU! POZYCJA TESTERA TO WYRZUTNIA DO GENIALNYCH EFEKTÓW

PO PIERWSZE!!! jeśli jeszcze nie widziałaś moich webinarow mocy z programowaniem umysłu to kliknij w zakładkę 0 zł i obejrzyj! To pierwsza i najważniejsze Twoja inwestycja.. czyli inwestycja czasu a tam jest OGROM NARZĘDZI i programowanie umysłu w hipnozie! 

PO DRUGIE!!! Moim zdaniem hitem dla Ciebie będzie PERSONALIZOWANY PRZEWODNIK z kalendarzem i podszeptem tartota! ZA 88,88 ZŁ KAŻDEGO MIESIĄCA DOSTAJESZ PO PROSTU DZIEŃ PO DNIU KONKRETNY PLAN DZIAŁANIA!!! 

Tam masz fundamenty nowego działania! Tylko tak naprawdę lifehackiem jest działanie!!! Numerologia, Astrologia, Magia, Karty Tarota, kalendarz Google… to wystarczające narzędzia abyś zmieniła efekty swoich działań! 

A jeśli już masz przewodnik to zainwestuj kilka złotych więcej w nagrania HIPNOZ lub mocny RYTUAŁ NA KASĘ do samodzielnego wykonania ale z moim prowadzeniem i mocną instrukcją… daty mocy podaję w przewodniku więc wracamy do sedna !!!

Jeśli czujesz moc … i wierzysz choć ociupinkę w magię i moc przyciągania to możesz przetestować działanie moich kamieni mocy! Ja pracuję z nimi totalnie inaczej niż wszyscy… na ich podstawie dochodzimy do tego co jest Twoją blokada… gdzie Cię trzyma i poprzez pracę z nimi uwalniasz swoje ograniczenia! 

KLU TO DZIAŁANIE, więc przewodnik to MUUst HAVE genialnych efektów z lekkością! 

I KONIECZNIE KLIKNIJ TU I ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TAM DAJĘ ZA 0 ZŁ MOCNE TREŚCI

BRAWO!!! Mega się cieszę, że trafiłaś/eś do ZUU !!!

Po pierwsze i najwazniejsze, czy widziałaś/eś najmocniejsze ever nadźgane narzędziami i to za 0zł WEBINARY MOCY?? JEŚLI NIE – kliknij w zakładkę 0zł i zobacz… weź notes, zrób notatki a gwarantuję, że za chwilkę klikniejsz w zakładkę

“INWESTUJĘ POWYŻEJ 500 ZŁ”

Po drugie napiszę Ci co polecam!

 1. MUUst have działania z lekkością to PERSONALIZOWANY PRZEWODNIK z kalendarzem i podszeptem tartota. Tam masz fundamenty nowego działania! Tylko tak naprawdę lifehackiem jest działanie!!! Numerologia, Astrologia, Magia, Karty Tarota, kalendarz Google… to wystarczające narzędzia abyś zmieniła efekty swoich działań! 
 2. Jeśli chcesz pracować nad większą obfitością to KONIECZNIE ZAKUP RYTUAŁ NA KASĘ I HIPNOZĘ NA KASĘ – to jest combo … które potrzebujesz by mieć więcej na inwestowanie! 
 3. W tej kwocie możesz też… zdecydować się na PODSZEPT!  To konsutlacja on-line ze mną, z moim jasnoczuciem, wiedzą biznesową, hipnozą… i wszystkim co będzie Ci potrzebne żeby uzyskać odpowiedź na pytanie “COŚ NIE GRA… ALE NIE WIEM CO?” Klienci mówią zgodnie, że jeden podszept dał im więcej niż lata terapii! 
 4. A może spodoba Ci się pomysł z BIŻUTERIĄ MOCY ! Natomiast pamiętaj!!! Że wszystko zaczyna się w naszym umyśle i zależne jest od działania! Więc… dobrze się zastanów czego tak naprawdę potrzebujesz? 
 5. A jeśli jesteś już na poziomie świadomego manifestatora i chcesz iść dalej… to koniecznie dołącz do kursu “EGO I WEWNĘTRZNE DZIECKO – STWÓRZ Z NICH SWOJĄ SUPERMOC!” …
 6. A NAJLEPIEJ zrobisz decydując się na przeglądnięcie jeszcze mocniejszej finansowo opcji czyli sprawdzenie co kryje się pod przyciskiem “CHCĘ NAJWIĘKSZĄ MOC”

 

HIT ZUU
88.88  / miesiąc
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
POLECAM
188.88 218.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
I KONIECZNIE KLIKNIJ TU I ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TAM DAJĘ ZA 0 ZŁ MOCNE TREŚCI

MEGA!!! GRATULUJĘ CI GENIALNEJ DECYZJI !!!

Inwestycja w siebie ma największą stopę zwrotu, a jeszcze … w momencie kiedy otrzymujesz narzędzia combo, to jest co świętować! Efekty jeśli będziesz działać będą GENIALNE! Na początek zapytam czy widziałaś/eś webinary mocy? To jest gamechanger bo otwiera klapki nawet zarobionym i z efektami! Jeśli nie … to leć do zakładki 0zł i koniecznie zobacz! 

A teraz co Ci polecam ?

 1. Totalny RESTART ŻYCIA – jak sama nazwa wskazuje to jest po prostu narzędzie mocy! Przez 28 dni krok po kroku poszerzasz swój zakres świadomości, od pierwszego dnia masz efekty i każdego dnia coraz więcej i więcej! Cokolwiek Cię teraz gniecie, tam znajdziesz rozwiązanie i co lepsze NA CAŁE ŻYCIE! Dostajesz też dostęp do grupy Klientek z restartu a tam mamy kontakt codziennie…wiec jakoby w tej kwocie masz “mnie” na codzień! W totalnym restarcie masz też dostępy do nagrań, hipnoz i rabatów które są nie dostępne dla innych Klientów!  Jeśli klikniesz w tą ofertę to jeszcze otrzymujesz ode mnie 100 zł które pomnaża się na moim i Twoim koncie ! Fajnie prawda? 
 2. PRZEWODNIK to podstawa nowych efektów! Jeśli masz kasę na inwestowanie w siebie… to to poukłada Ci życie! Oczywiście jeśli będziesz działać wg wskazówek astrologii, numerologii oraz podszeptu kart tarota! To jest moc i sprawczość! 
 3. WARTO DO TEGO DORZUCIĆ RYTUAŁ I HIPNOZĘ NA KASĘ … bo skoro tu jesteś i widzisz jakieś ruchy finansowe tzn. że jesteś na dobrej drodze do suckesu, tylko coś Cię blokuje… skoro szukasz sposobów i obserwujesz ZUU 
 4. Jeśli nie chcesz ani restartu ani przewodnika ale wiesz, że chcesz ze mną pracować… po prostu zapraszam Cię na PODSZEPT! To konsutlacja on-line ze mną, z moim jasnoczuciem, wiedzą biznesową, hipnozą… i wszystkim co będzie Ci potrzebne żeby uzyskać odpowiedź na pytanie “COŚ NIE GRA… ALE NIE WIEM CO?” 
 5. NA 100% spodoba Ci się pomysł z BIŻUTERIĄ MOCY ! Natomiast pamiętaj!!! Że wszystko zaczyna się w naszym umyśle i zależne jest od działania! Więc… dobrze się zastanów czego tak naprawdę potrzebujesz? 
 6. A jeśli jesteś już na poziomie świadomego manifestatora i chcesz iść dalej… to koniecznie dołącz do kursu “EGO I WEWNĘTRZNE DZIECKO – STWÓRZ Z NICH SWOJĄ SUPERMOC!” …
 7. …. NATOMIAST  jeśli chcesz na żywo 🙂 to zapraszam na HIPNOZĘ STACJONARNIE, OCZYSZCZANIE CZAKR I AURY LUB TOTALNE COMBO CZYLI DWUDNIOWA PRACA 1:1  !!! Ale szczerze do tego spotkania warto się przygotować na podszepcie… żeby wiedzieć CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCESZ W ŻYCIU a co psuje Ci efekty.
tu masz ofertę i tu zgarniesz 100 zł!!!!
HIT ZUU
88.88  / miesiąc
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
HIT ZUU
388.88 528.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
I KONIECZNIE KLIKNIJ TU I ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TAM DAJĘ ZA 0 ZŁ MOCNE TREŚCI

Podszept On-line: Szybka i Skuteczna Pomoc na Wyciągnięcie Ręki

Szybki i Prosty Proces

 • Łatwe Zakupy: Wybierz opcję zakupu podszeptu on-line, zdecyduj, jak długo ma trwać konsultacja i wskaż problem, który chcesz omówić.
 • Dostęp do Kalendarza: Po zakupie i opłaceniu usługi, otrzymasz dostęp do mojego kalendarza, aby wybrać dogodny dla Ciebie termin.
 • Czas Trwania: Możesz wybrać sesje trwające 60, 90 lub 120 minut.
 • Format: Konsultacje odbywają się online, co daje wygodę i elastyczność.
 • Wykorzystane Techniki: W trakcie sesji stosuję jasnoczucie, karty tarota, numerologię oraz inne techniki, aby zapewnić Ci najbardziej trafne wskazówki i rozwiązania.
 • Problemy Osobiste: Pomagam w zrozumieniu siebie, odnalezieniu drogi przez życiowy chaos i pracy ze strachem.
 • Problemy Biznesowe: Oferuję wsparcie w odkrywaniu talentów, strategii rozwoju firmy i budowaniu marki osobistej.
 • Ogólne Wsparcie: Pomoc w realizacji celów, radzeniu sobie z oczekiwaniami i ograniczeniami, oraz innych życiowych wyzwaniach.
 • Wsparcie i Zrozumienie: Oferuję nie tylko profesjonalną pomoc, ale także głębokie zrozumienie Twoich potrzeb.
 • Indywidualne Podejście: Każda konsultacja jest dostosowana do Twoich unikalnych potrzeb i sytuacji.
 • Szeroki Zakres Pomocy: Oferuję kompleksową pomoc zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.
 • Zrozumienie Siebie i Świata Wokół: Pomagam Ci lepiej zrozumieć siebie i otoczenie.
 • Konkretne Rozwiązania i Wskazówki: Dostarczam praktycznych narzędzi do rozwiązywania Twoich problemów.
 • Pomoc w Realizacji Celów: Wspieram Cię w osiąganiu osobistych i zawodowych marzeń.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ