Obejrzyj powtórkę bezpłatnego webinaru mocy, na którym 150 uczestników miało ponad 436 momentów acha i wow!! To webinar, na którym rozłożyłam temat Ego i wewnętrznego dziecka na kawałki!

PODCZAS OGLĄDania TEGO WEBINARU DOŚWIADCZYSZ SKOKÓW KWANTOWYCH
w postaci momentów ACHA i WOW! OGRANIESZ SWOJE EGO I WEWNĘTRZNE DZIECKO!! 

 

DOWIESZ SIĘ JAK ROZRÓŻNIĆ EGO I WEWNĘTRZNE DZIECKO! CO Z NIMI ZROBIĆ? JAK ZROBIĆ Z NICH SUPER MOCE?

MEGA SIĘ CIESZĘ, ŻE ROBISZ NASTĘPNY KROK!

proszę przeczytaj wszystko do końca, bo piszę jak się przygotwać i czego możesz się spodziewać!!

Naszymi myślami zarządza nasze Wewnętrzne Dziecko i Ego. Gdy byliśmy dziećmi, to rodzice decydowali, jak mamy się zachowywać i co czuć. Być może znane są Ci takie słowa jak “nie płacz”, “nie wstydź się”, “nie denerwuj się”!!  Jeśli kiedykolwiek słyszałaś/łeś takie słowa, nie pozwalasz sobie na wyrażanie emocji i uczuć, to TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE!!!
Wszyscy mówią “Zapanuj nad umysłem”. Zamiast uwalniać emocje oraz zobaczyć, skąd się wzięły, wyłapać ego i utulić wewnętrzne dziecko!! Na tym webinarze, pokaże Ci genialne proste techniki, jak w końcu sobie z tym poradzić!!

Nie będziemy rozgrzebywać gówna, zrobimy pierwsze kroki do tego, aby ogarnąć to co nas blokuje!!

Pokaże Ci jak to, że masz niezaopiekowane odczucia w ciele, psują efekty i wybijają poprzez pierdolenie ego, choroby, straty i samotność!

Nie chodzi o przepracowanie i totalne wyłączenie Ego, tylko o:

– umiejętne namierzanie czym ono jest  i co do nas mówi,
– zmiana ego w naszą SUPER MOC!! Która możemy wykorzystać do lepszych efektów
– namierzenie ego, po to byśmy zobaczyli rzeczy, które po drodze się przez to spierdoliły


Wewnętrzne dziecko
  to dążenie do szczęścia oraz poczucia zadowolenia i osiągania efektów bawiąc się życiem. Mało kto o tym mówi!!
Wszyscy chcą je wyłączać, albo uciszyć, ewentualnie ukochać. Ale co dalej?! Zobaczysz, jak wybaczyć sobie i dziecku, przeprosić się nawzajem i zapomnieć o tym co było, by nareszcie zacząć żyć!

DLATEGO CHCĘ POKAZAĆ CI, CZYM JEST EGO I WEWNĘTRZNE DZIECKO. DAĆ NARZĘDZIA DO DZIAŁANIA NA WIELU POZIOMACH, KTÓRE WDROŻYSZ OD RAZU PODCZAS POWTÓRKI WEBINARU!

Na webinarze odbył się szybki trans medytacyjno-hipnotyczny, który od razu zrobił efekt wow, pokazałam Ci także techniki, które możesz zastosować tu i teraz i przekazałam ogrom GENIALNEJ merytorycznej wiedzy!

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO POWTÓRKI WEBINARU?!
ZAPEWNIJ SOBIE:

 1. Ciszę
 2. Spokój.
 3. Notes do zapisywania momentów WoW i AchA
 4. Chusteczki.
 5. Słuchawki.
 6. Dobre nastawienie!!

 

PRZYGOTOWAŁAM COŚ JESZCZE!!

Dla wszystkich osób, które czują niedosyt, produkty, które GENIALNIE podkręcają efekty w TWOIM ŻYCIU!

Totalny Restart Życia w 28 Dni

To Twoja droga (na skróty) do Sukcesu!

JEŚLI JESTEŚ GOTOWA NA RUSZENIE Z KOPYTA ALE Z LEKKOŚCIĄ

TO KONIECZNIE POZNAJ MÓJ AUTORSKI PROGRAM DZIĘKI KTÓREMU ZMIENISZ EFEKTY W ŻYCIU JUŻ PO PIERWSZYM DNIU W WYZWANIU!!!

MOJE KLIENTKI DZIĘKI TYM TECHNIKOM OSIĄGAJĄ SUKCESY Z LEKKOŚCIĄ!

Chcesz tak samo??

Sprawdź 28-dniowe wyzwanie, które całkowicie zmieni Twoje życie. To nie jest to kolejny zwykły program, przeczytaj czy to jest dla Ciebie! Czy jesteś gotowa na takie efekty?!

tu masz ofertę i tu zgarniesz 100 zł!!!!

PRODUKTY W PRZEDSPRZEDAŻY!

Zarezerwuj swoje miejsce W KURSIE już teraz i KUP HIPNOZY W PRZEDSPRZEDAŻY!

ZAMÓW DOSTĘP DO
3-DNIOWEGO KURSU
O TECHNIKACH PRACY Z EGO I  WEWNĘTRZNYM DZIECKU!


PRODUKT W PRZEDSPRZEDAŻY

POZNASZ NIEZAWODNE TECHNIKI, DOSTANIESZ MOŻLIWOŚĆ DOCIŚNIĘCIA EFEKTÓW 1:1 z OLGĄ W USŁUDZE NIEDOSTĘPNEJ NA SKLEPIE!

*Ten produkt najlepsze efekty przynosi po przejściu Totalnego restartu życia w 28 dni! Na kursie pokaże Ci, ze nie warto udawać, że EGO nie ma! Nie zagłuszać na siłę! Nie ignorować TYLKO POWOLI CORAZ SPRAWNIEJ NAMIERZAĆ I WYŁĄCZAĆ !!! 

DOŁĄCZAM

DWIE WYJĄTKOWE MEDYTACJE “NA PORANEK” I “RESET DNIA” DLA KOBIET!

KUP POJEDYNCZO LUB W PAKIECIE W PRZEDSPRZEDAŻY!


NAŁADUJ SIĘ NA CAŁY DZIEŃ HIPNOTYCZNĄ MEDYTACJĄ CHODZONĄ “NA PORANEK” I ZRESETUJ UMYSŁ I MYŚLI NA KONIEC DNIA HIPNOTYCZNĄ MEDYTACJĄ “RESERT DNIA”

*Nagrania hipnoz, Wprowadza Cię w szybki trans hipnotyczny. Docierając do podświadomości, przygotują odpowiedni mindset i nastawienie na cały dzień oraz wyciszą i zamkną dzień z relaksem dla ciała i umysłu!

KUPUJĘ

DWIE WYJĄTKOWE MEDYTACJE “NA PORANEK” I “RESET DNIA” DLA MĘŻCZYZN!

KUP POJEDYNCZO LUB W PAKIECIE W PRZEDSPRZEDAŻY!

NAŁADUJ SIĘ NA CAŁY DZIEŃ HIPNOTYCZNĄ MEDYTACJĄ CHODZONĄ “NA PORANEK” I ZRESETUJ UMYSŁ I MYŚLI NA KONIEC DNIA HIPNOTYCZNĄ MEDYTACJĄ “RESERT DNIA”

*Nagrania hipnoz, Wprowadza Cię w szybki trans hipnotyczny. Docierając do podświadomości, przygotują odpowiedni mindset i nastawienie na cały dzień oraz wyciszą i zamkną dzień z relaksem dla ciała i umysłu!

KUPUJĘ

ZOBACZ, JAK MOŻESZ ZE MNĄ PRACOWAĆ,
MAJĄC OKREŚLONY ZASÓB PORTFELA

MOCNO CIĘ PRZYTULAM!

Powiem Ci co możesz zrobić, mając 0 zł w portfelu! Wszystkie możliwe techniki i sposoby, łącznie z darmową hipnozą masz w tych webianarach! 

JEDYNA INWESTYCJA TO TWÓJ CZAS i konsekwencja… w myśleniu, jeśli nie masz ochoty poświęcić swojego czasu dla rozwoju a przez to zmiany efektów np. finansowych, to niestety nie mam dobrych wieści… nawet po wygraną w Totka trzeba dylnąć do żabki i wypełnić kupon! Ot przestań pierdzielić, że nic Ci w życiu nie wychodzi… a inni mają szczęście ! Po prostu Ci się nie chce i tyle! 

A jeśli działasz, ale efekty są znikome, lub coś właśnie “jebło” … to masz darmowy gamechanger! Nie poddawaj się… życie naprawdę może być zajebiste! 

EFEKTY ZOBACZYSZ BARDZO SZYBKO, pozwoliłam sobie na webinarze pomóc Ci zaprogramować umysł w hipnozie! 

zobacz najmocniejszy ever webinar mocy
otwórz się na zarabianie większych kwot

KLIKAKAJĄC PONIŻEJ MASZ MOŻLIWOŚĆ WZIĄĆ UDZIAŁ W DARMOWYM RYTUALE najpierw kliknij TU ABY POBRAĆ INSTRUKCJĘ I SIĘ DO NIEGO PRZYGOTOWAĆ!

potem wróć do tej strony i obejrzyj w odpowiednich warunkach ten rytuał … on najlepiej działa w datę mocy! Obserwując ZUU na instragramie dowiesz się kiedy to jest… bo bardzo często o tym piszę! 

I KONIECZNIE KLIKNIJ TU I ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TAM DAJĘ ZA 0 ZŁ MOCNE TREŚCI

CUDNIE CIĘ WIDZIEĆ W ZUU! POZYCJA TESTERA TO WYRZUTNIA DO GENIALNYCH EFEKTÓW

PO PIERWSZE!!! jeśli jeszcze nie widziałaś moich webinarow mocy z programowaniem umysłu to kliknij w zakładkę 0 zł i obejrzyj! To pierwsza i najważniejsze Twoja inwestycja.. czyli inwestycja czasu a tam jest OGROM NARZĘDZI i programowanie umysłu w hipnozie! 

PO DRUGIE!!! Moim zdaniem hitem dla Ciebie będzie PERSONALIZOWANY PRZEWODNIK z kalendarzem i podszeptem tartota!

Tam masz fundamenty nowego działania! Tylko tak naprawdę lifehackiem jest działanie!!! Numerologia, Astrologia, Magia, Karty Tarota, kalendarz Google… to wystarczające narzędzia abyś zmieniła efekty swoich działań! 

A jeśli już masz przewodnik to zainwestuj w nagrania HIPNOZ lub mocny RYTUAŁ NA KASĘ do samodzielnego wykonania ale z moim prowadzeniem i mocną instrukcją… daty mocy podaję w przewodniku więc wracamy do sedna !!!

Możesz wybrać te za 88.88 zł i skorzystać z kodu rabatowego, widzisz go poniżej! Lub dorzucić jeszcze kilka złotych i kupić HIT CZYLI HIPNOZĘ NA KASĘ! Natomiast pamiętaj… że samo przeprogramowanie umysłu to połowa sukcesu!

KLU TO DZIAŁANIE, więc przewodnik to MUUst HAVE genialnych efektów z lekkością! 

I KONIECZNIE KLIKNIJ TU I ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TAM DAJĘ ZA 0 ZŁ MOCNE TREŚCI

BRAWO!!! Mega się cieszę, że trafiłaś/eś do ZUU !!!

Po pierwsze i najwazniejsze, czy widziałaś/eś najmocniejsze ever nadźgane narzędziami i to za 0zł WEBINARY MOCY?? JEŚLI NIE – kliknij w zakładkę 0zł i zobacz… weź notes, zrób notatki a gwarantuję, że za chwilkę klikniejsz w zakładkę

“INWESTUJĘ POWYŻEJ 500 ZŁ”

Po drugie napiszę Ci co polecam!

 1. MUUst have działania z lekkością to PERSONALIZOWANY PRZEWODNIK z kalendarzem i podszeptem tartota. Tam masz fundamenty nowego działania! Tylko tak naprawdę lifehackiem jest działanie!!! Numerologia, Astrologia, Magia, Karty Tarota, kalendarz Google… to wystarczające narzędzia abyś zmieniła efekty swoich działań! 
 2. Jeśli chcesz pracować nad większą obfitością to KONIECZNIE ZAKUP RYTUAŁ NA KASĘ I HIPNOZĘ NA KASĘ – to jest combo … które potrzebujesz by mieć więcej na inwestowanie! 
 3. W tej kwocie możesz też… zdecydować się na PODSZEPT!  To konsutlacja on-line ze mną, z moim jasnoczuciem, wiedzą biznesową, hipnozą… i wszystkim co będzie Ci potrzebne żeby uzyskać odpowiedź na pytanie “COŚ NIE GRA… ALE NIE WIEM CO?” 
 4. A może spodoba Ci się pomysł z BIŻUTERIĄ MOCY ! Natomiast pamiętaj!!! Że wszystko zaczyna się w naszym umyśle i zależne jest od działania! Więc… dobrze się zastanów czego tak naprawdę potrzebujesz? 

 

HIT ZUU
88.88  / miesiąc
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
POLECAM
188.88 218.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
I KONIECZNIE KLIKNIJ TU I ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TAM DAJĘ ZA 0 ZŁ MOCNE TREŚCI

MEGA!!! GRATULUJĘ CI GENIALNEJ DECYZJI !!!

Inwestycja w siebie ma największą stopę zwrotu, a jeszcze … w momencie kiedy otrzymujesz narzędzia combo, to jest co świętować! Efekty jeśli będziesz działać będą GENIALNE! Na początek zapytam czy widziałaś/eś webinary mocy? To jest gamechanger bo otwiera klapki nawet zarobionym i z efektami! Jeśli nie … to leć do zakładki 0zł i koniecznie zobacz! 

A teraz co Ci polecam ?

 1. Totalny RESTART ŻYCIA – jak sama nazwa wskazuje to jest po prostu narzędzie mocy! Przez 28 dni krok po kroku poszerzasz swój zakres świadomości, od pierwszego dnia masz efekty i każdego dnia coraz więcej i więcej! Cokolwiek Cię teraz gniecie, tam znajdziesz rozwiązanie i co lepsze NA CAŁE ŻYCIE! Dostajesz też dostęp do grupy Klientek z restartu a tam mamy kontakt codziennie…wiec jakoby w tej kwocie masz “mnie” na codzień! W totalnym restarcie masz też dostępy do nagrań, hipnoz i rabatów które są nie dostępne dla innych Klientów!  Jeśli klikniesz w tą ofertę to jeszcze otrzymujesz ode mnie 100 zł które pomnaża się na moim i Twoim koncie ! Fajnie prawda? 
 2. PRZEWODNIK to podstawa nowych efektów! Jeśli masz kasę na inwestowanie w siebie… to to poukłada Ci życie! Oczywiście jeśli będziesz działać wg wskazówek astrologii, numerologii oraz podszeptu kart tarota! To jest moc i sprawczość! 
 3. WARTO DO TEGO DORZUCIĆ RYTUAŁ I HIPNOZĘ NA KASĘ … bo skoro tu jesteś i widzisz jakieś ruchy finansowe tzn. że jesteś na dobrej drodze do suckesu, tylko coś Cię blokuje… skoro szukasz sposobów i obserwujesz ZUU 
 4. Jeśli nie chcesz ani restartu ani przewodnika ale wiesz, że chcesz ze mną pracować… po prostu zapraszam Cię na PODSZEPT! To konsutlacja on-line ze mną, z moim jasnoczuciem, wiedzą biznesową, hipnozą… i wszystkim co będzie Ci potrzebne żeby uzyskać odpowiedź na pytanie “COŚ NIE GRA… ALE NIE WIEM CO?” 
 5. …. a jeśli chcesz na żywo 🙂 to zapraszam na HIPNOZĘ STACJONARNIE !!! Ale szczerze do tego spotkania warto się przygotować na podszepcie… żeby wiedzieć CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCESZ W ŻYCIU a co psuje Ci efekty.
HIT ZUU
88.88  / miesiąc
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
HIT ZUU
388.88 528.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
I KONIECZNIE KLIKNIJ TU I ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TAM DAJĘ ZA 0 ZŁ MOCNE TREŚCI

Podszept On-line: Szybka i Skuteczna Pomoc na Wyciągnięcie Ręki

Szybki i Prosty Proces

 • Łatwe Zakupy: Wybierz opcję zakupu podszeptu on-line, zdecyduj, jak długo ma trwać konsultacja i wskaż problem, który chcesz omówić.
 • Dostęp do Kalendarza: Po zakupie i opłaceniu usługi, otrzymasz dostęp do mojego kalendarza, aby wybrać dogodny dla Ciebie termin.
 • Czas Trwania: Możesz wybrać sesje trwające 60, 90 lub 120 minut.
 • Format: Konsultacje odbywają się online, co daje wygodę i elastyczność.
 • Wykorzystane Techniki: W trakcie sesji stosuję jasnoczucie, karty tarota, numerologię oraz inne techniki, aby zapewnić Ci najbardziej trafne wskazówki i rozwiązania.
 • Problemy Osobiste: Pomagam w zrozumieniu siebie, odnalezieniu drogi przez życiowy chaos i pracy ze strachem.
 • Problemy Biznesowe: Oferuję wsparcie w odkrywaniu talentów, strategii rozwoju firmy i budowaniu marki osobistej.
 • Ogólne Wsparcie: Pomoc w realizacji celów, radzeniu sobie z oczekiwaniami i ograniczeniami, oraz innych życiowych wyzwaniach.
 • Wsparcie i Zrozumienie: Oferuję nie tylko profesjonalną pomoc, ale także głębokie zrozumienie Twoich potrzeb.
 • Indywidualne Podejście: Każda konsultacja jest dostosowana do Twoich unikalnych potrzeb i sytuacji.
 • Szeroki Zakres Pomocy: Oferuję kompleksową pomoc zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.
 • Zrozumienie Siebie i Świata Wokół: Pomagam Ci lepiej zrozumieć siebie i otoczenie.
 • Konkretne Rozwiązania i Wskazówki: Dostarczam praktycznych narzędzi do rozwiązywania Twoich problemów.
 • Pomoc w Realizacji Celów: Wspieram Cię w osiąganiu osobistych i zawodowych marzeń.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
HIT ZUU
388.88 528.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
118.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

ZOBACZ CO JESZCZE CZEKA NA CIEBIE W ZUU ?? kliknij w każdą linijkę !

SŁOICZEK PRZYCIĄGANIA Z GRATISEM

198.88 

OPCJA NIE DOSTĘPNA NA STRONIE

Wartość gratisu czyli próbki oryginalnego olejku OUD to 90 zł !!!!

 

SKU: Brak danych Kategoria:
Dowiedz się więcej

LIMITOWANA bransoletka mocy z gratisem !

158.88 198.88 

PRZY ZAKUPIE TEJ LIMITOWANEJ OPCJI BRANSOLETKI DOSTANIESZ … trzy afirmacje/ manifestacje wzmacniające moc bransoletki, wraz z instrukcją stworzoną specjalnie dla Ciebie !!!!

PAMIĘTAJ!!! nie ma możliwości zrobienia jednej bransoletki „na wszystko”

Dowiedz się więcej

KOSMOGRAM – Twoja mapa życia

1,588.88 1,688.88 

Czas realizacji od 14 do 28 dni roboczych

W UWAGACH DO ZAMOWIENIA PODAJ PEŁNA DATĘ URODZENIA, GODZINĘ ORAZ MIEJSCE URODZENIA!

BEZ TEGO NIE MOGE ZROBIĆ KOSMOGRAMU. 

Dowiedz się więcej
jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

ZOBACZ BIŻUTERIĘ MOCY

Wybierz czy wolisz bransoletkę, czy kamień mocy… wybierz swoją potrzebę oraz to czy potrzebujesz podszeptu czy samo puszczenie Twojej intencji w świat a ja zajmę się resztą ! 

ZOBACZ CAŁY DZIAŁ