JUŻ 23 MAJA (CZWARTEK) WIDZIMY SIĘ NA OGÓLNODOSTĘPNYM I DARMOWYM MEDYTACYJNYM RYTUALE W PEŁNIĘ

PAMIĘTAJ ZE LIVE ODBYWA SIĘ NA MOIM INSTRAGRAMIE I FACEBOOK’U. Poniżej powiem Ci jak się do naszego wspólnego medytacyjnego rytuału przygotować! 

A jeśli nie wiesz, czy to dla Ciebie i dlaczego warto dodać trochę magii do swojego życia w ten dzień ?? To przeczytaj poniższe informacje, które osoby które maja zakupiony personalizowany przewodnik na każdy dzień z kalendarzem numerolgoicznych i astrologicznych dat mocy… wiedzieli już wcześniej i mogli wykorzystać cały miesiąc do swojego rozwoju i wzrostu w każdym zakresie!  (o przewodniku piszę na dole strony) 

23 MAJA:  TO DZIEŃ KIEDY WENUS W BYKU JEST KONIUNKCJI Z JOWISZEM W BYKU ORAZ MAMY PEŁNIĘ W STRZELCU – TO WRĘCZ MAGICZNA DATA MOCY

Co to oznacza? Koniunkcja Wenus z Jowiszem to astrologiczne wydarzenie, które jest często postrzegane jako jedno z najbardziej optymistycznych i szczęśliwych. Wenus, planeta miłości i piękna, spotykając się z Jowiszem, planetą szczęścia i ekspansji, w stabilnym i zmysłowym znaku Byka, może przynieść wzrost dobrobytu, harmonii w relacjach oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i satysfakcji.

Połączenia sekstyli planet dodają duchowego wymiaru do dnia, sprzyjając głębokiemu współczuciu, intuicji i kreatywności. Może to być czas silnych duchowych przeżyć i intuicyjnych przesłań.

A SAMA PEŁNIA W STRZELCU

JEST PEŁNIĄ MIŁOŚCI – zwana pełnią kwiatowego księżyca … słodziaśnie prawda? Mówią też o niej zajęcza lub mleczna : ) Tak czy siak wzmocni naszą aurę i jeśli jak ją wykorzystać, pomoże nam w odnowie jeśli jesteśmy słabi. Przeniesie nas do krainy marzeń i obfitości, radość i obfitość wisi w powietrzu! Zrobisz coś z tym? ZATEM… PRZYGOTUJ SIĘ NA NASZE SPOTKANIE !!!

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ??? 

ZADANIE PIERWSZE

Zrób porządny przegląd przed live!

Sprawdź co się u Ciebie działo 13.XII.2023 – zbierz jak najwięcej informacji o wydarzeniach w Twoim życiu w ten konkretny dzień na naszego live (generalnie sprawdź okres od 11 do 15 grudnia) Przeglądnij pamięć w telefonie, zobacz maile z tego dnia, sprawdź zapiski w kalendarzu?! Zobacz, jakie dostałaś/es i jakie wysłałaś/eś sms, jakie zrobiłeś/aś relacje i rolki … po co??? PADNIESZ JAK CI POWIEM… ale zrobię to na live!!!

ZADANIE DRUGIE

Zrób notatki przed live… odpowiedz na te pytania:

Za co jesteś prawdziwie wdzięczna/y w swoim życiu!?

Czego już nie chcesz w swoim życiu (sytuacje, rzeczy, ludzie, emocje)?

Co Cię tak naprawdę uszczęśliwia?

Co uważasz za swój największy sukces (info dla Mam… bycie super Mamą się zalicza z automatu więc nie musisz tego zapisywać)? 

Co zaliczasz do największych Twoich ostatnich wyzwań (czyli jakie masz obecnie. największe problemy)?

ZADANIE TRZECIE

Bądź punktualnie na IG LUB FB ZUU!!!

  • Zabierz ze sobą swoje notatki oraz czysta zywkłą (cienką) kartkę np z drukarki lub zeszytu
  • Coś do pisania
  • Świeczka – najlepiej złota/ żółta/ naturalna lub biała… nie za duża i nie za mała bo musi się spalić do końca (tealight to nie jest świeczka)
  • Podstawka do świeczki
  • Jeśli masz szałwię do okadzania to miej ją przy sobie!!!
  • Słuchawki to konieczność, miejsce wygodne do siedzienia to podstawa i chusteczki do smakrania na wszelki wypadek…

WIDZIMY SIĘ KOCHANI O 20:20 NA PIEKNYM RYTUALNYM MEDYTACYJNYM LIVE JUŻ W CZWARTEK !!!

A TO JEST HIT W ZUU CZYLI SUBSKRYPCJA Twojego Miesięcznego Przewodnika Numerologiczno-Astrologicznego z kalendarzem i podszeptem kart Tarota…

…to jak mieć najlepszego kumpla, który zna wszystkie sekrety gwiazd, numerologii i kart tarota.

Każdego miesiąca dostaniesz super wskazówki, które pomogą Ci zrobić najlepsze ruchy w życiu – od miłości po karierę. Nie czekaj, sprawdź, co gwiazdy i karty mają Ci do powiedzenia i rób swoje z pewnością! 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PODSZEPTY

Z MAJA

KLIKNIJ TUTAJ

KUPUJĘ DOSTĘP DO PRZEWODNIKA
rozwój osobisty, zmiana pracy, finanse jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni