JASNOCZUCIE od strony techncznej

jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

O JASNOCZUCIU W TECHNICZNY SPOSÓB

Nie jestem wróżką ani jasnowidzem, nie przewidzę przyszłości w szerokim paśmie, albo jeszcze o tym nie wiem;) moje jasnoczUUcia  z reguły wiążą się z konkretną sytuacją, osobą, zdarzeniem lub problemem emocjonalnym lub egzystencjonalnym ! W nagraniach jakie Wam wysyłam nie selekcjonuję tego co widzę odnośnie zadanego pytania… ja czuję a słowa płyną!

zobacz jasnoczucie na sklepie

CZYM JEST JASNOCZUCIE intuicyjne, wg interpretacji Olgi?

Tak naprawdę nie jestem dokładnie Ci tego wyjaśnić ani opisać słowami, ale wiem, że warto spróbować

Co widzę i kiedy widzę?

Przede wszystkim nie odzywam się nie pytana i też nie „czytam” niczego w głowie, duszy czy w ciele i w otoczeniu dopóki ktoś nie zada mi pytania lub jego zachowanie w stosunku do mnie nie wymaga mojego jasnoczUUcia ! NIE MUSISZ SIĘ OBAWIAĆ że rozmawiając ze mną o czymkolwiek ja od razu wiem co masz w głowie !

Nie jestem wróżką ani jasnowidzem, nie przewidzę przyszłości w szerokim paśmie, albo jeszcze o tym nie wiem;) moje jasnoczUUcia intuicyjne z reguły wiąże się z konkretną sytuacją, osobą, zdarzeniem lub problemem emocjonalnym LUB EGZYSTENCJONALNYM.

Na zadane pytanie odpowiadam szczegółowo, do pracy używam wielu technik takich jak numerologia, praca z kartami, wgląd energetyczny, oczyszczanie aury. Jeśli dany problem wymaga szerszego omównia możesz umówić się na konsultację TUTAJ.

Jeżeli problem nie jest “fundamentalny” czyli, że Twój problem wynika z innych niż założyłaś w pytaniu przyczyn, dam Ci znać, ale nie odpowiadam na nie zadane pytania! Tak nakazuje etyka pracy.

UWAGA!!! CZĘSTO ODCZUWAM DOLEGLIWOŚCI OSOBY KTÓREJ ROBIĘ JASNOCZUCIE. Nie jestem lekarzem, dlatego nie zdziw się jeśli … zasugeruję badania lub wizytę u danego specjalisty celem sprawdzenia. Często Klientki wiedzą o problemie, wtedy wymaga on tylko sprawdzenia. Z reguły wiem kiedy dana dolegliwość jest “psychosomatyczna” czyli jest objawem zaniedbań w emocjach, ale na wszelki wypadek i tak polecam udać się na badania! 

Przykłady ostatnich Klientek, na dole strony masz również kilka opinii, będę wdzięczna jeśli po otrzymaniu nagrania dodasz również swoją opinię produktu aby ułatwić innym podjęcie decyzji:

  1. Zwróciła się do mnie Klientka z dużym poczuciem blokującego ja strachu i wyczerpania, udało mi się odnaleźć konkretny problem zawodowy, który wywoływał w niej obciążenie psychiczne, zobaczyłam rozwiązanie, efekt braku działania oraz wszystkie osoby, które dane działanie utrudniają i co dokładnie robią. Zobaczyłam również kobietę, która największy strach wywołuje, opisałam jej energię, wygląd, zależność wobec Klientki oraz problemy zdrowotne z jakimi się boryka opisana przeze mnie Kobieta.
  1. Klientka, która bardzo martwiła się o schorowanego męża „bez jasnej przyczyny” poprosiła mnie o puszczenie intencji na odzyskanie zdrowia. Mąż był po kilku zabiegach, w trakcie leczenia i diagnostyki dziwnych bóli i przypadłości. Żaden z objawów nie został mi dokładnie opisany, wiedziałam tylko że jest świeżo po USG brzucha, i że bolą go okolice dołu brzucha. Podczas puszczania intencji, wyraźnie zobaczyłam, że lekarze szukają przyczyny nie w tym miejscu. Widziałam jak za pomocą rentgena chore miejsce, z dokładną lokalizacją. Poprosiłam Klientkę o pilną wizytę u lekarza z sugestią wykonania konkretnych badań. Wyniki były dokładnie takie jak widziałam na obrazie. Żaden lekarz nie widział podstaw do wystawienia skierowania na badania, zostały wykonane prywatnie.
  1. Bardzo często podczas warsztatów czy konsultacji prania MUUzgu jasnoczUUję sytuacje związane z podanym problemem lub puszczaną intencją. Wiele razy zobaczyłam przyczynę problemów za pomocą obrazów, opisałam konkretne sytuacje, miejsca, czas oraz słowa jakie zostały wypowiedziane.
  1. Jedna z Klientek zwróciła się z prośbą o pomoc w przepracowaniu krzywdy jaka ją spotkała z rąk bardzo bliskiej osoby. Zobaczyłam miejsce, słyszałam towarzyszące temu odgłosy. Zobaczyłam również w jaki sposób ta Kobieta ma odnaleźć spokój i ukojenie oraz ulżyć sobie w przykrych wspomnieniach. Zobaczyłam jej dom, rozmieszczenie danych mebli, bramy i podwórka. Działanie zgodne ze wskazówkami przyniosło ulgę, wybaczenie i zapomnienie.
  1. Innym razem Klientka w poszukiwaniu problemów firmowych zwróciła się do mnie z intencją rozwoju biznesowego i wzrostu finansowego. Szukała pomysłu na rozwój biznesu. Z dużą dokładnością zobaczyłam jak robiła lata temu notatki, jak wyglądał notes, podałam kilka konkretnych zapisków. Widziałam literki, które zapisała jako nazwę – dla mnie one nic nie znaczyły, nie układały się w sensowny wyraz jednak dla niej były przypomnieniem nazwy produktu, który kiedyś zaplanowała wprowadzić do produkcji a który schowała „do szuflady pt „to nie dla mnie”” Przy kolejnej konsultacji pojawił mi się obraz dwóch mężczyzn którzy mają finansowe relacje między sobą i ma to związek z jej przyszłym biznesem 😉
  1. Widziałam wyniki badań na które została skierowana jedna z Klientek kiedy zwróciła się do mnie z prośbą o pociechę w troskach.
  1. Klientka, która tkwiła w toksycznej relacji z rodziną i przyszłą do mnie na hipnozę z totalnie innym celem i problemem. Widziałam krzywdę jej dziecka, słyszałam słowa, widziałam sytuacje, które się wydarzyły i miały wpływ na jej obecne zachowanie, które błędnie interpretowała. Opisałam problemy techniczne w domu i zobaczyłam rozwiązania. Klientka pomimo strachu i braku wiary w skuteczność w prawdziwość moich słów zmieniła bardzo szybko miejsce zamieszkania. Jej obawy w związku z partnerem oraz dzieckiem i ich zachowaniem nie spełniły się a zmiana miejsca zamieszkania wg wskazówek rozwiązała wszelkie problemy. Dodatkowo jej zachowanie i dziwne objawy leczone bezskutecznie latami psychotropami oraz sterydami zaczęły ustępować. Wrócił spokój, radość i chęć do życia nie tylko u Klientki ale również u córki i partnera.
  1. Jedna z Klientek zwróciła się do mnie z ogromnymi problemach z teściową. Totalny brak porozumienia, złośliwe zachowania rozwalały jej małżeństwo. Zobaczyłam przyczynę zachowania teściowej, jej krzywdę, dzieciństwo i blokady jakie ma. Okazało się, że sytuacja którą widziałam, ilość osób i ich relacje opisałam ze 100% precyzją. Zmiana podejścia i okazana teściowej atencja oraz rozmowa zmieniły całkowicie nastawienie Klientki do problemów, a teściowej do ich małżeństwa.

Tych przykładów jest już blisko setki, widzę efekty zmian u wszystkich osób (w jednym tylko przypadku nie otrzymałam potwierdzenia obrazu, jednakże osob, której przekazałam mój podszept jest osobą zaufania publicznego i być może przyznanie się do problemów ze zdrowiem oznaczało by dla niej obnażenie się przed osobą, której nie zna i nie wie czy może zaufać)

Tak czy siak… choć bardzo chciałabym dać Ci naukowe potwierdzenie jasnoczUUcia, pismo z orzeczeniem, jakiś dowód… nie jestem w stanie.

Zapytasz zatem… czy to jest wytłumaczalne w logiczny sposób ?

Prawdopodobnie NIE!

Ale tak jak bardzo nie wiem dlaczego i skąd mam ten dar? Tak samo mocno czuję, że muszę i chcę to posłać dalej!

Moje jasnoczUUcia intuicyjne mam od małego, wiedziałam pierwsza o ciążach w rodzinie, chorobach, czułam rozpady małżeństwa, oszustwa oraz nadchodzące okazje itp. Swoją intuicje wykorzystywałam w prowadzeniu firm i rozwijaniu firm Klientek ale zawsze „zwalałam to na” dobrą intuicje marketingowa oraz dużą wiedzę zawodowa;)

Czy to jest skuteczne?

Z dużym prawdopodobieństwem tak, tyle że najczęściej wymagane jest pewne działanie ze strony Klientek, a nie każdy odważy się zrobić to co mówi mi jasnoczUUcie. Prawda jest taka że ja sama nie zawsze słuchałam swojej intuicji i jasnoczUUcia, dlaczego ? Nie potrafię odpowiedzieć Ci na to pytanie, natomiast mocno nad tym pracuję, ja, moja rodzina i cała firma.

Myślę ze to ze zostałam hipnoterapeuta i często uprawiam autohipnozę, dużo medytuje i uprawiam techniki rozbudzające neurony i neuroprzekaźniki z medycyny chińskiej, pracuję z neurografowaniem, runami i tarotem od kilkunastu lat, coraz mocniej otwiera mój umysł na widzenie więcej niż inni, ale przede wszystkim rozbudza moją uważność na znaki i obrazy.

Bardzo chcę to wykorzystać by pomagać innym!!!

DLACZEGO KAMIENIE?

Podczas pracy z materiałem, który poza tym co powyżej Ci napisałam, kocham najmocniej na świecie bo działa zawsze na moją korzyść, mam większe możliwości komunikacji z Twoją energią. Puszczanie intencji nabiera wyrazu materialnego, mogę Cię tym „dotknąć”. Dać do ręki, tak by ta energia wraz z intencją poniosła Ciebie prosto do celu lub rozwiązania!

Pracuję z blisko 55 rodzajami kamieni – dobieram je do potrzeb ale i co bardzo dziwne kamienie mówią do mnie. Dobrze też wiesz, że każdy z kamieni ma swoje działanie i właściwości. Dlaczego zatem tego nie połączyć ?

KILKA PYTAŃ … które pewnie Ci się teraz pojawiają ?!

Czy widzisz śmierć?

Zdarzyło mu się to tylko dwa razy, raz podczas wizyty na którą mnie zaproszono do chorej osoby celem wytłumaczenia jak z mojej perspektywy wygląda tok leczenia nowotworu i raz u obcej osoby która napisała do mnie na Instagramie. Obie osoby były bardzo chore więc tłumaczę sobie to jako straszny zbieg czucia z niesprawiedliwym w tym przypadku losem.

Czy przewidzisz wynik w Lotto?

Jeszcze mi się nie zdarzyło;)

Czy to działa jak przyciąganie?

Nie sądzę, ale używam w swoim życiu i na warsztatach mega dużo technik kreowania rzeczywistości typu No dwupunkt i wiem jak bardzo działa wizualizacja, programowanie i kreowanie. Żyje tez maksyma „Wiem, że jeśli mój umysł jest w stanie coś wymyślić, a moje serce w to uwierzyć, to uda mi się to zrealizować” więc jeśli coś widzę odnośnie Twojej sytuacji a ty uwierzysz w dobre rozwiązania to na bank działa tez tu przyciąganie;)

A co jeśli nie spodoba mi się Twój podszept?

Godnym uwagi jest fakt, że jesteś istotą z wolną wolą i nikt nie może Ci narzucić co masz robić, możesz jedynie otrzymać wskazówki. Odczyty to nie wróżba, ani cyrograf czy magia, która zaklina przyszłość ale fantastyczne podpowiedzi, dzięki którym samodzielnie podejmiesz decyzję – taką, jaka na ten moment jest dla Ciebie najlepsza.

Jakie pytania mogę zadać ? Z jakim problemem mogę się do Ciebie zwrócić?

Przypominam, że jasnoczucie to nie jest wróżba. Nie pytaj mnie o to kiedy spotkasz swoją miłość albo które stanowisko pracy wybrać – tu akurat mogę trochę poopowiadać o Twoich talentach i predyspozycjach, ale do Ciebie należy decyzja:) Najczęściej zadawane pytania to te … kluczowe i otwarte. Np. Dlaczego nie mogę się otworzyć na związek? Dlaczego nie czuję szczęścia… jaki błąd popełniam…jak mam zacząć… co zmienić… dlaczego tak a nie inaczej …. ( w miejsce kropek wrzuć to czego problem dotyczy ). Prawda jest taka że jeśli mi pozwolisz – czyli otworzysz się na mój wgląd, to bez względu jakich słów użyjesz w pytaniu … ja będę wiedzieć o co Ci chodzi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *