UWAŻNOŚĆ – kiedy ego psuje życie?

Chciałaś tylko osiągnąć  sukces!!! Nie jakiś tam znowu przesadzony i spektakularny!!!

Tylko taki swój, piękny i baśniowy!!! Chciałaś mieć dom, rodzinę, przyjaciół i dobra kasę na koncie!!!

Chciałaś robić to co kochasz i nawet przez jakiś czas o to WALCZYŁAŚ !!!I w tej „walce” … zdarzył się taki jeden dzień, ten pierwszy… z wielu, kiedy Cię zaorało!

Za bardzo cisnęłaś, pewnie ponad siłę … olewałaś symptomy zmęczenia i znaki że trzeba zwolnić… tłumaczyłaś sobie, że warto tak cisnąć… ale w ten dzień naszło cię jako, że wiesz że trzeba o siebie dbać, i wszyscy wokoło mówią o balansie, slow, i takie tam… to po prostu odłożyłaś telefon, zamknęłaś komputer, włączyłaś netfliksa, przykryłaś się kocem i… zasnęłaś bo przecież kiedyś trzeba odpocząć !!!

I wtedy często zaczyna się NIEPOTRZEBNY „początek końca” budzisz się zlana potem, a w głowie przewodnia myśl „zawiodłam”

To NIE SĄ KOCHANA TWOJE MYŚLI, A JUŻ NA BANK TO NIE JEST PRAWDA!!!!

To jebaniusie EGO mówi nam, w takich chwilach (i przez 90% czasu), że jesteśmy beznadziejne bo… np. tak jak ja dziś po prostu w całym ciele czujemy, że czas poleżeć i robić nic! Odpocząć ! Odespać! I pozwalamy sobie odpuścić … a ono wtedy zaczyna swój popieprzony taniec radości w środku i napieprza obelgami jak szalone, wprowadzając nas na sam początek w poczucie winy!

To wszystko co kłębi się wtedy w naszym UUmyśle to ogólnie rzecz biorąc, obraz naszej porażki!

Zaczynasz od słów: „Wszystkim się udaje, a ja nic nie osiągnęłam, ani nie osiągnę bo jestem leniwa, beznadziejna i nie nadaje się do niczego!”

Potem: „Nic mi się nie udaje, nikt mnie nie kocha, zawiodłam wszystkich, poddam się!”

Kończąc na „Chcę zniknąć, chcę umrzeć! Więcej nie zniosę!”

Takie myślenie i ten cały wewnętrzny dialog z automatu ciągnie nas w energię braku, skupiamy uwagę na tym czego nie mamy, zaczynamy taplać się w gUUwnie żalu… napędzamy tym strach i wszechogarniające poczucie beznadziei rośnie w nas i pączkuje jak popcorn na gorącym oleju!

Tu w zależności od siły, samozaparcia i kilku zmiennych wybieramy jedną z dwóch ścieżek, których koniec jest dokładnie tak samo z dupy tylko drogi różnie się kręcą 🙂 ale o tym samym końcu…

Ścieżka nr 1.

Takie myśli niektóre z nas potrafią nieźle napędzić, mówimy sobie wtedy

„wypierdoliłaś się, to nic!!! Poprawiam koronę… cycki do przodu” i ciśniemy z tym żyćkiem !”

Ja tak k miałam przez dłUUgi czas, być może Ty też tak masz teraz ?? Co jak Ci powiem, że najgorsze w tym wszystkim jest to, że jesteśmy z tego dumne! TO TEŻ JEST EGO a nie my!!!

Ścieżka nr 2.

Niektóre z nas reagują z goła odmiennie czyli, słyszą tylko ciche tchnienie i echo „nam się też od życia coś należy”, więc kładą się znowu do łóżka, nakrywają kocem, ale ego nie śpi i cały czas głośno napieprza obelgi, pogrążając nas totalnie w dole. Nasze życia staczają się wtedy równią pochylą w dół, bo nagle wszystko traci na znaczeniu, nie widzimy już sensu w czymkolwiek… więc odpuszczamy nawet to co kiedyś kochałyśmy !! Leżymy coraz bardziej zmęczone, zniechęcone, ego wtóruje, ludzie wytykają nas palca… THE END????

Jedna i druga droga prowadzi do zajechania… bez refleksji i wiedzy o tym dlaczego tak się dzieje, zwalamy winę na swoją nieudolność, ciężkie czasy, brak wsparcia itp… A TO JEST KOCHANA TYLKO KŁAMLIWY SCENARIUSZ NAPISANY PRZEZ EGO! Tylko po to, żebyś nie urosła!

WRACAJĄC DO ŚCIEŻEK I DO TEGO CO ROBIMY W OBLICZU “PORAŻKI”

Pierwsza droga prowadzi do zajechania, szybszego lub wolniejszego klaustrofobicznego przemęczenia, brakiem efektów, bezsilnością, wiecznym wywalaniem się bez refleksji

Wypierdalamy się tak coraz częściej, cycki już nie tak łatwo ogarnąć a korona coraz bardziej ciąży i staje się niewygodna!!! 

Włosy się mierzwią razem z myślami o sobie. Te myśli są coraz gorsze, a w naszej przestrzeni kurczy się ilość osób, którym szczerze możemy się przyznać do tego jak nam ciężko!

Druga ścieżka, też pozbawiona refleksji wciska nas coraz głębiej w dola, zmęczenie ciężarem „jestestwa pod kocem”jest czasami gorsze niż zmęczenie po przewaleniu ton węgla !!! Codziennie wmawiamy sobie, że to minie, że jutro wstaniemy, że… kiedyś nam się”uda”!

Budzimy się co kilka dni, coraz mniej dumne z siebie, coraz brzydsze, głupsze…w naszym mniemaniu oczywiście, bo jeszcze ktoś w nas wierzy! Z czasem… tych ktosiów jest coraz mniej, bo ile można wyciągać Cię spod sterty zatęchłych od płaczu poduszek?

Obie jak widzisz prowadzą do totalnego doła w samotności ! Jesteśmy z dnia na dzień bardziej zmęczone i zajechane tym „życiem na pełnej” lub „pustym łóżkiem”.

I tak naprawdę nie potrafimy sobie nawet przypomnieć od czego się to zaczęło… że początek był tak błahy, po prostu odpuściliśmy gdzieś na chwilkę a to pociągnęło za sobą lawinę smutku, pretensji, poczucia winy, beznadzieji… bez względu na drogę którą próbowałyśmy to ogarnąć !

Kojarzysz ten stan??? 

A co jakby nie wchodzić na żadną drogę? Tak jakby stanąć z boku i „po prostu” tylko wyłączyć ego! Ten pierwszy zjebany głosik w głowie ?!?

Nie udawać że go nie ma! Nie zagłuszać na siłę! Nie ignorować TYLKO POWOLI CORAZ SPRAWNIEJ NAMIERZAĆ I WYŁĄCZAĆ !!! 

  • Bo ego jest nam totalnie zbędne w rozwoju!
  • Ego kocha nasze porażki i doły!
  • Ego odciąga nas od sukcesu i kasy!
  • Ego kocha jak leżymy na ringu i sramy pod siebie ze strachu… więc za każdą cenę będzie próbować nas właśnie w takim stanie utrzymać! 

Większość z nas nie potrafi nawet rozróżnić czy to co mówimy, myślimy, czujemy jest naszą prawda czy „jebanym tańcem ego” abyśmy nigdy nie osiągnęły niczego z łatwością !!! 

EGO to taki wewnętrzny krytyk, co ciągle siedzi nam na karku i gada nam do ucha, że niby nie damy rady, że coś jest nie tak. W kontekście Prawa Założenia i manifestacji, to właśnie ego jest tym kłopotliwym gościem, który próbuje nas trzymać w starych, wyeksploatowanych schematach myślenia i działania. Mówi: „Hej, stój w miejscu, tu jest bezpiecznie”. Ale przecież bezpieczeństwo to nie zawsze jest to, czego naprawdę potrzebujemy, prawda?

znasz frraszkę Jana Sztaudyngera i tekst “..stablizacja motylka to w dupie szpilka?” Takiego nieżycia chce dla Ciebie Twoje EGO

EGO uwielbia nas ograniczać. Tworzy te całe bariery, strachy, negatywne myśli… które zatrzymują nas przed podążaniem za marzeniami. Jakbyśmy mieli takie ciężkie kajdany na nogach, co nas ciągną w dół i nie pozwalają lecieć. Ego to nasz własny strażnik, który zamiast nas chronić… a trzyma nas w małej klatce zwaną strefą komfortu.

Zdradzę Ci jednak tajemnicę?

Można to zmienić!

To nie musi tak być! Kluczowe jest, żeby zacząć rozpoznawać, kiedy to właśnie ego próbuje nas ograniczyć. Kiedy zaczyna szepczeć te swoje „nie dasz rady”, „nie jesteś wystarczająco dobra”, „zapomnij o tym”. Wtedy trzeba wziąć głęboki oddech i powiedzieć: „Ej, ego, chwila, stój! To nie ty decydujesz”…. można też dosadniej i z przekleństwami 🙂

Jak sobie z tym poradzić na co dzień?

Praca nad EGO jest jak trening. Ćwiczymy nasz umysł, uczymy się rozpoznawać, co jest nasze, a co to tylko ego próbuje nam narzucić. Stajemy się bardziej świadomi, skupieni na tym, co naprawdę chcemy, na naszych prawdziwych pragnieniach i aspiracjach. I wtedy, zaczynamy naprawdę manifestować nasze marzenia, bo przestajemy być ciągnięci w dół przez to ciężkie ego. Zaczynamy żyć tak, jak naprawdę chcemy. Zaczynamy latać!

To właśnie w tym miejscu zaczyna się prawdziwa gra!

Gra, gdzie Ty bierzesz karty w swoje ręce i mówisz „DOŚĆ!” swojemu ego. To nie jest łatwe, ale jest możliwe. Ego, to tylko złudzenie, fałszywa narracja, którą możesz zmienić.

Jak to zrobić?

Pierwszy krok to świadomość. Zauważ, kiedy ego zaczyna mówić i zastanów się, czy to, co mówi, ma jakikolwiek sens. Czy to prawda, czy tylko stara kaseta, która gra w kółko te same przestarzałe piosenki?

Potem zacznij praktykować uważność.Medytacja, afirmacje, wizualizacje – to są nasze narzędzia, nasze tajne bronie.

  • Medytacja, żeby się uspokoić i nie dać się zwariować.
  • Afirmacje, żeby sobie przypominać, jakie mamy wartości, jakie są nasze prawdziwe cele.
  • Wizualizacje, żeby widzieć przed sobą to, co naprawdę chcemy osiągnąć.

Medytuj, skupiaj się na teraźniejszości, a nie na lękach z przeszłości czy niepewnej przyszłości. Używaj afirmacji, przypominaj sobie codziennie, jaką jesteś mądrą i dobrą oraz zdeterminowaną osobą, która zasługuje na sukces.

A teraz… wyobraź sobie, że masz przestrzeń, gdzie możesz to wszystko przyswoić, nauczyć się, jak wyłączyć to niepotrzebne ego, otworzyć się na swoje prawdziwe ja i zacząć żyć życiem, o którym zawsze marzyłaś

DOSZLIFOWANIE tych uwalniających technik, natychmiastowe oczyszczenie z ograniczeń, umiejętność wyhaczania co jest pierdoleniem “ego” a co prawdziwą narracją! Zbudowanie siebie od nowa, totalny restart przekonan… to właśnie ofiaruję Ci, jeśli zechcesz, na moich autorskich warsztatach “Wysokie Wibracje, Skoki Kwantowe i TOTALNY RESTART ŻYCIA”.

Co lepsze to nie tylko szereg ćwiczeń i technik, ale przestrzeń pełna inspiracji, wsparcia i mocy… wymowna jest nazwa miejsca, którym odbędą się warsztaty czyli “DOM PRZEBUDZEŃ” … ludzie i przestrzeń, która pomoże Ci przekształcić Twoje życie.

Podczas tych warsztatów, będziemy pracować nad manifestacją Twoich marzeń, odkrywaniem Twojej prawdziwej mocy i uczeniem się, jak żyć życiem pełnym radości, obfitości i spełnienia. To szansa na prawdziwą zmianę, na wyłączenie tego jebanego ego i uwolnienie Twojej wewnętrznej siły.

MASZ WYBÓR! Możesz porzucić stare schematy, zrobić z lekkością i wsparciem miejsce na nowe możliwości i zacząć tworzyć życie, o jakim zawsze marzyłaś.

 

Zapisz się już dziś, skorzystaj z ceny EARLY BIRD

To może być najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podejmiesz.

Zaczynij naprawdę manifestować swoje marzenia, żyj tak, jak naprawdę chcesz. Zaczynij latać! Do zobaczenia na warsztatach!

ZOBACZ SZCZEGOŁY - zaliczka to tylko 888 zł!

 

ZOBACZ BESTSELLERY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *