Mam takie marzenie … pokazać Kobietom, że strach, brak sukcesów, niezadowolenie, brak efektów w wielu aspektach naszego życia, problemy z komunikację… to tak naprawdę tylko nasze zaniedbanie, niewiedza, uparte powtarzanie schematów, trwanie w systemie stereotypów… a żeby to odwrócić WYSTARCZY NAPRAWDĘ KILKA „MYKÓW”, odrobina odwagi, citukę wiary… i pranie MUU(ó)zgu !… to chcę pokazać wszystkim Kobietom, bo dzięki spełnionym, szczęśliwym Kobietom, które potrafią okiełznać strach i działać świat będzie piękniejszy „

TO JEDYNY TAK ROZBUDOWANY PROGRAM DLA KOBIET LECZĄCY WSZYSTKIE POSRANE MYŚLI.

szczerze polecam Olga 

Masz posrane myśli na swój temat?

 • Każdy dzień zaczynasz od obawy czy dasz radę?
 • Wszystko o czym marzysz przesiewasz przez sito stwierdzeń ” to nie dla mnie, mi nie wypada, mi się nie uda” ?
 • Od dawna nie czujesz się szczęśliwa, spokojna i wolna?

Dla kogo jest „pranie MUU(ó)zgu?

Jeśli chociaż jedno stwierdzenie pasuje do Ciebie piękna Kobieto, to jest to program idealny dla Ciebie:

 • Ciągle coś planuję, określam cele… coach’uje się i NIC!!!! Nic nie działa !
 • Gdyby mi się tak chciało jak mi się nie chce byłabym… !
 • Nie mam pojęcia „o co mi chodzi” … nie potrafię znaleźć swojego miejsca w życiu !
 • Przejdźmy do konkretów…wszystko mnie wkurza, wszystkiego się boję, na nic nie zasługuję, nikt mnie nie rozumie?!
 • … Generalnie mam dość! Nic mi się nie chce! Jestem brzydka i beznadziejna! Nic mi się nie uda…. „wsadź se” tu co chcesz 🙂 ?!
 • Chcę : schudnąć, zmienić pracę, zmienić chłopa, zacząć ćwiczyć, chodzić na randki… lub po prostu, żeby mnie dzieci (lub ktokolwiek) słuchały?
 • A co najgorsze … nie mam marzeń !
 • … i nie potrafię ruszyć z miejsca ( to tak jako gwóźdź do trumny )

Dana

Przeszłam pierwszą edycję. Co mi dała?? Wiele mocy do działania, wiedzy nad tym czego nie mogłam lub nie chciałam zrobić, czasami dla własnego dobra innym powiedzieć. Mogłabym cały dzień pisać o pozytywach tego programu. Uwierzcie, że warto i weźcie udział w tym programie. POLECAM!!!!!

Ania

Od kilku miesięcy jestem w dupie ze wszystkim…Zawalam większość rzeczy, które mam do zrobienia, a jak już robię, to na siłę i nie w terminie. Niedawno zaczęłam przygodę z Olgą, uszytkami i praniem mózgu. Łatwo nie jest…ale takie pokłady mądrości, jakie daje Olga powodują, że tym razem się nie poddam.

Magda

Wcześniej wiele razy zawalałam, zamiałam problemy pod dywan albo stosowałam metodę wyparcia. To powodowało, że wszystkie problemy kumulowały się z jeszcze większym hukiem spadały mi na głowę. Kiedy zaprzyjaźniłam się ze swoim demonem, pogodziłam się sama ze sobą i polubiłam siebie taką jaka jestem. Dziś mówię sobie codziennie, że “chce mi się chcieć” i działam no chyba, że mam dzień lenia. Ciesze się, że tutaj trafiłam.

W PROGRAMIE PRANIE MUU(ó)ZGU przede wszystkim idealnie poradzisz sobie z tym że nie jesteś idealna … a co lepsze wcale nie MUUsisz taka być.

 

 • Ustalisz w jakim temacie możesz sama sobie pomóc, gdzie i jak dostrzec szczęście, jak radzić sobie z problemami, opanować strach … pokażę Ci moje tajniki wieloletniej pracy z Kobietami.
 • Nauczysz się technik kreowania rzeczywistości i odwracania wszelkich niekomfortowych sytuacji na swoją korzyść.
 • Być może potrzebujesz zmiany zawodowej? Nie wiesz jak zacząć nowe życie? Co zmienić, co zostawić a co olać?

Nie dam Ci 100 % satysfakcji jak inni … jedyne co mogę Ci obiecać, to pewność, że jeśli zaczniesz działać, ciężko pracować i korzystać z programu… świat nie będzie stał w miejscu, a Twoje życie pokaże jeszcze nie jeden smaczek!

Co Ci da pranie MUU(ó)zgu poza tym co powyżej:

Niezależność


to przede wszystkim. Niezależność w marzeniach, w działaniu, w myśleniu, w dążeniu do własnych celów A CO ZA TYM IDZIE, jeśli zepniesz to z głową w całość to przyniesie Ci to również NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWĄ

Wiarę

nie w coś lub w kogoś. Wiarę w każde Twoje samodzielne działanie. Wiarę w to, że być może łatwo nie będzie, ale dasz sobie radę z każdym kryzysem i shitem, jakie napotkasz.

Odwagę

nie brak strachu. Odwagę by ów strach ogarnąć, ubrać w słowa, zamienić w rozwiązania. Odwagę by działać pomimo strachu.

Szczęście

nie takie zjarane i idyllicznie. Kojarzysz to uczucie swobodnego poruszania się we śnie… takiego jakby lotu… takie szczęście da Ci ten program. Lekkość. Oddech. Jasność umysłu. Nie pozbawi Cię ciężkiej pracy i problemów… ale racjonalne myślenie z pozytywnym nastawieniem TO JEST WŁAŚNIE TO SZCZĘŚCIE.

Spokój

NIESTETY nie jestem w stanie takim mini programikiem sprawić, że nagle znikną pracownicy / dzieci czy mąż i będziesz miała wreszcie „święty spokój” Możesz za to dzięki niemu wyluzować w np. darciu japy na dzieci… ot zdradzam techniki „tumiwisizmu” bez utraty efektów które sobie założysz. Spokój w związku – albo się wyluzujesz i zmienisz i za tym pójdą mega pozytywne zmiany w partnerze ( są takie techniki ) albo… się tak wylUUzujesz że problem się sam rozwiąże. Spokój zawodowy – dzień w dzień coś się rypie. Płacz, lament, wcurw, panika, grupowe zwolnienia, ucieczka z miejsca zdarzenia, chowanie głowy w piasek … zdarzyło Ci się coś takiego. Pokażę Ci jak to ogarnąć inaczej.

CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO PRANIA MUU(Ó)ZGU

Monika

Dla mnie to był pierwszy krok do tego, żeby coś w swoim życiu zacząć zmieniać. Niby wiedziałam, co jest w moim życiu nie tak, ale jak się okazało, zupełnie rozminęło się to, z czym do Ciebie trafiłam. Warsztaty uświadamiają nam, gdzie leży problem, jak go rozwiązać i z czym go jeść. Program pokazuje, co jest ważne w naszym życiu, a przede wszystkim daje kopa do zmiany siebie i swojego życia. Dał mi też odwagę, żeby w końcu otworzyć się przed innymi. Najwięcej radości sprawiło poznanie Was zajebistych babek. Bo tylko wtedy czujesz, że z tym całym bałaganem nie jesteś sama. Ściskam Was i dziękuję, że jesteście.

Magda

Dla mnie przede wszystkim magiczna przygoda, zabawa, w której masz szanse poznać lepiej samą siebie, mega motywacja do pozytywnych zmian w myśleniu, a nawet w życiu… A na końcu wisienka na torcie… Poznanie cudownych kobiet, niby każda inna, a jednak tyle wspólnego mamy…

Iza

To otwarło mi oczy. Dało możliwość spojrzenia na siebie z totalnie innej perspektywy. Ciągle do czegoś dążymy, stawiamy sobie cele, które tak naprawdę nie do końca są naszymi celami. Nie patrzymy w tym, tylko ciągle do przodu, do kolejnego celu, zadania do wykonania. Dzięki wyzwaniu miałam okazję się zatrzymać. Zastanowić co mam i czego tak naprawdę nie doceniam. Uśmiechać się na myśl ile w życiu marzeń spełniłam, a ile pierdół zaprzątało mi głowę i serce. Ale największą zmianą jest moje myślenie z “chciałabym” na “żaden problem”.

Kasia

To, że ten program otwiera oczy i daje Ci szansę na wzięcie życia we własne ręce, uzmysłowienie sobie, że szczęście jest tu i teraz i ile jest wokół nas ściemy, to pewnie dla wszystkich jest jasne. Ale najważniejsze to poznanie Was – bezcenne! I to, co dla mnie jest bardzo istotne to poczucie bycia częścią jakiejś społeczności. Mnie się wydawało, że jest idealnie, że nie mam problemów, a wyszło, że nie do końca mam rację. A z drugiej strony zdałam sobie sprawę, że część problemów sama sobie robię, próbując udowodnić innym, że sama mogę wszystko.

Skąd pomysł na kurs i co to w ogóle jest ??

 • 12 programów jak w pralce przesłanych do Ciebie Piękna w 24 częściach!

 • Dzięki nim IDEALNIE poradzisz sobie z tym, ŻE NIE JESTEŚ I NIE MUUSISZ BYĆ IDEALNA. Odzyskasz moc sprawczą, przypomnisz sobie jak to jest marzyć, dowiesz się jak się spełnia marzenia i wyznacza cele… do których naprawdę chcesz dojść!

 • 24 pełne prawdy ( czasami brutalnej ) podanej bez zbędnego upiększania maile.

 • W mailach poza zadaniami, instrukcjami i zabawą przeczytasz historie z życia wzięta… po to żebyś zrozumiała program i chciała nad sobą popracować.

 • Wśród materiałów do wydrukowania i uzupełnienia znajdziesz między innymi kartę strachu, wdzięczności, oczekiwań i naukę PUSZCZANIA SIĘ !

 • Jeśli nie lubisz muzyki… ten program nie jest dla Ciebie! W każdym mailu dostajesz muzykę mocy motywującą do skakania, ruszenia czterech liter z miejsca, płakania, śmiania się i działania!

 • W materiałach video nie zobaczysz retuszu!

 • W gratisie, jeśli tylko będziesz pracować dostaniesz niespodziankę w postaci płynu do płukania na sam koniec prania !

Przekonałam Cię? NIE? czytaj dalej. Jeśli tak… klikaj… kupuj i DO ROBOTY!

TO COŚ DLA MNIE

UWAGA

To program tylko dla odważnych Kobiety, które nie boją się przekleństw oraz walki o swoje. Dla Babek, które nie chcą wpasowywać się w życie innych oraz oczekiwania serwowane nam przez social media i mądre głowy z gazet lub TV. Po prostu dla Kobiet, które chcą uwierzyć w SIEBIE i zacząć ŻYĆ!

Bożena

Dla mnie to był wspaniały cza do lepszego poznania nie tylko siebie, ale i możliwość spojrzenia na innych z drugiej strony. Często patrzyłam wstecz, a przecież najważniejsze jest tu i teraz. Zagościło więcej uśmiechu więcej luzu w moim życiu. Szukałam cały czas szczęścia dla mnie samej i celu do osiągnięcia. Zamartwianie się drobiazgami minęło. Poznałam Ciebie Olga, która jesteś mega zajebistą pozytywną osobą. Dziewczyny dziękuję, że jesteście! Jesteście wspaniałymi osobami i to ja jestem szczęściarą, że mogłam Was poznać. Ważne w zadaniu było dla mnie określić, co chciałam, a co rzeczywistość i czy to, co chciałam, a nie mam jest ważne.

Kasia

Pranie mózgu w wykonaniu Oli to coś, co rozwaliło mój system. Niby byłam po terapii, niby wszystko wiedziałam, niby się z tym pogodziłam, a okazało się, że tylko przysypałam gówno piaskiem. Od dwóch miesięcy nie jest łatwo, ale potrafię sobie z tym całym chaosem lepiej radzić. I pogodziłam się ze swoją wagą i wyglądem, a to wydawało się nierealne.

Marita

Nie wierzyłam, że poprzez kilka zadań, możemy odmienić swoje życie. Teraz wiem, że już nawet jeden dzień wystarcza na ogromne zmiany! Dodać do tego jedno! Spotkanie…i dzieją się niesamowite rzeczy. Dzięki temu miałam okazję spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Nauczyłam się doceniać, prosić, wierzyć. Jestem ogromnie szczęśliwa i wdzięczna losowi, że nie dość, że wzięłam w nim udział, to jeszcze mogłam być na naszym spotkaniu podsumowującym. Wspaniałe było poznać każdą z Was. A jeszcze wspanialsze jest to, że każdej z nas historia życia jest inna, a mimo to ciągle mamy ze sobą kontakt! Każda pisze o swoich przemyśleniach, marzeniach, problemach, spostrzeżeniach… Jakbyśmy znały się od dłuższego czasu.

PROGRAM zawiera 24 programy, jak w pralce, tak dokładnie kochana. Przejdziesz cały etap od namaczania, poprzez pranie wstępne i właściwe do wirowania.

Co konkretnie spotka Cię podczas prania MUU(ó)zgu ?

Praca kochana, czeka Cię praca do wykonania. Nie obiecuję, że będzie łatwo. Nie wcisnę Ci kitu, że wystarczy poczytać i oto… stanie się jasność. Jedno co mogę Ci przyrzec to to, że będzie wesoło i że to na pewno dla Ciebie jeśli potrzebujesz zmiany !

Na dobry początek NAMACZANIE,

podczas którego odpadną Ci z głowy:
– Ograniczenia z reguły stawiane przez innych, albo przez Ciebie samą !
– Obawy i strach, dzięki którym perfekcyjnie kreujesz rzeczy, które nigdy się nie wydarzą, a nawet jeśli… zamiast działać i szukać rozwiązania panikujesz, brakuje Ci tchu, serce kołacze, ręce się pocą… po co Ci to ?
– Oczekiwania… ale tylko te złe, tak one też dobrze namoczone same odpadną. Pozostaną te właściwe, Twoje własne. Te złe to najczęściej kuriozalne oczekiwania innych wobec Ciebie, lub Twoje totalnie irracjonalne i niepotrzebne, zaczerpnięte z social mediów, kiepskich poradników, coachów wbijających perfekcjonizm zamiast szczęścia do głowy oraz tych naturalnie wrodzonych przez geny.
 

Jak tylko wykonasz pracę właściwie i sumiennie czeka Cię PRANIE WSTĘPNE

dzięki któremu ułożysz sobie wszystko w głowie. Zrozumiesz czego tak naprawdę chcesz, i kim nie chcesz być. Dowiesz się jak osiągnąć spokój, opanowanie oraz szczęście mimo niesprzyjających „okoliczności przyrody*”
 

Kolej na PRANIE WŁAŚCIWE

to ten moment kiedy dowiesz się dlaczego denerwujesz ( w wolnym tłumaczeniu wku..wiasz) innych swoją idealnie nieidealnie postawą. Poznasz techniki zaklinania rzeczywistości tak by osiągać cele, które już znasz. Perfekcyjnie opanujesz tajniki zachowania w sytuacjach kiedy świat sprzysięga się przeciwko Tobie. Teraz dopiero nastąpi właściwe PRANIE MUU(ó)zgu.

bliżając się do końca czeka Cię najprzyjemniejsze czyli WIROWANIE.

W Twoim mózgu zaczną wirować plany, pomysły, idee… nabierzesz oddechu, zaczną Ci rosnąć skrzydła i już będziesz wiedziała że jesteś piękna – nie tylko zewnętrznie ale przede wszystkim wewnętrznie. Poczujesz, że możesz wszystko i nic nie MUUsisz! Ja natomiast pomogę Ci zebrać to ” do kupy”.

Nareszcie KONIEC CZYLI PŁUKANIE.

Znasz to… wyciągasz rzeczy z pralki, mogą być pogniecione, trochę dziurawe, porozciągane ale tak pięknie pachną. Zaakceptujesz w nim, że Twoje życie jest dalekie od ideału, ale tak pięknie pachnie że pokochasz ten stan!
 
PEWNEGO DNIA OBUDZISZ SIĘ PIĘKNIEJSZA NIŻ ZWYKLE JEŚLI SUMIENNIE WYKONASZ PRACĘ !
 
* niesprzyjające okoliczności przyrody to np. nienajlepsze finanse, mąż który nic nie kuma, dzieci, które nie wyglądają jak te z instagrama, nie władają 5 językami naprzemiennie i ciągle wchłaniają słodycze.