ODCINANIE ZŁYCH ENERGII – Medytacja prowadzona oczyszczająca Aurę i Czakry

198.88 

JEŚLI MASZ TOTALNY RESTART W 28 DNI, NIE KUPUJ TEGO NAGRANIA!!

NAJSZYBSZY SPOSÓB NA UWOLNIENIE SIĘ OD NIEKORZYSTNYCH ENERGII, TRAUM, KARMY ! Odzyskaj energię i spokój już po pierwszej medytacji. OCZYŚĆ SWOJĄ AURĘ I ZHARMONIZUJ CZAKRY !

Dowiedz się więcej
jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

Witaj w zuu, gdzie każde spotkanie to droga do głębszego zrozumienia siebie i świata

 
Wyobraź sobie chwilę…

…kiedy czujesz się zagubiona/y w wirze codzienności, a Twoje życie przypomina labirynt bez wyjścia. Najczęściej w takich właśnie sytuacjach moich Klienci poszukują pomocy zwłaszcza Ci którzy są otwarci “na coś więcej” niż to co udowodnili amerykańscy naukowcy… i tak trafiają do mnie! 

Ludzie przychodzą do mnie z różnymi historiami. Niektórzy zmagają się ze strachem, inni szukają sensu w swoich marzeniach… albo w ogóle chcą zacząć marzyć, bo zmęczenie problemami spowodowało totalny spadek wiary w to, że jeszcze czeka ich coś dobrego. Jeszcze inni pragną odkryć swoją drogę w biznesie, znaleźć przyczynę finansowych problemów. Bardzo dużo osób szuka pomocy w odszukaniu miłości…zwłaszcza tej do siebie samej/go.

Dla każdej z tych osób mam coś wyjątkowego, tu nie ma “jednej rady KOPIUJ WKLEJ”. WYKORZYSTUJĘ moje jasnoczucie, podszepty kart, unikalne połączenie intuicji, wiedzy i technik, które pomagają spojrzeć na świat z nowej perspektywy.

Pozwól, że opowiem Ci o niektórych z nich. Była kiedyś klientka, która zmagała się z ogromnym strachem. Dzięki naszym sesjom odkryła, że przyczyna leży w jej życiu zawodowym. Przez wgląd i rozmowę udało się nie tylko zidentyfikować problem, ale także znaleźć rozwiązanie, które przyniosło jej ulgę i nową siłę.

Albo weźmy inną historię – kobietę zatroskaną o zdrowie swojego męża, któremu nikt nie wierzy, bo nie ma wskazujących na chorobę wyników. Tu moje jasnoczucie dało znak, by zasugerować konkretne badania. Dzięki temu podjęto właściwe kroki i odkryto, co naprawdę się działo.

Istnieją też historie pełne nadziei i inspiracji, jak ta o klientce, która szukała pomysłu na rozwój swojego biznesu. W trakcie naszej konsultacji, dzięki mojej zdolności do wizualizacji, udało się odkryć dawno zapomniany pomysł, który stał się dla niej kluczem do sukcesu.

To tylko kilka przykładów z setek historii, które dzieją się każdego dnia. Ludzie przychodzą do mnie z różnymi pytaniem i wątpliwościami, a ja pomagam im znaleźć odpowiedzi, wskazówki i rozwiązania. ROZWIĄZANIE I EFEKT WOOW po spotkaniu to dla mnie priorytet. Większość terapii opiera się na znalezieniu przyczyny danego stanu, potem wieloletnim drapaniu w ranie aż w końcu oswoisz się z bólem, bo chyba taki to ma mieć efekt… a ja uważam, że w życiu najważniejsze jest ROZWIĄZANIE i jak najszybsza możliwość szczęśliwego życia dalej.

Wykorzystując karty tarota, moc kamieni, numerologię, astrologię, a także swoje umiejętności jasnoczucia i intuicję, odkrywam to, co skryte i nieuchwytne.

Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz pomocy, porady, czy po prostu chcesz spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy, zapraszam Cię na PODSZEPT.. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy prywatnej czy biznesowej, wspólnie możemy znaleźć drogę do rozwoju, zrozumienia i sukcesu.

Zaciekawiło Cię? To tylko początek Twojej podróży. SKORZYSTAJ Z PODSZEPTU ON LINE.

 Czekam na Ciebie, by razem odkryć, co przyniesie Ci przyszłość.

A TERAZ POZNAJ TEN Proces, który Zmieni Twój Sposób Myślenia

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda spotkanie ze mną i dlaczego warto z niego skorzystać? Pozwól, że opowiem Ci o tym, co czeka Cię po drugiej stronie ekranu.

Kiedy zdecydujesz się na PODSZEPT czyli konsultację on-line, pierwszym krokiem jest wybór dogodnego dla Ciebie terminu. Po dokonaniu płatności otrzymasz dostęp do mojego kalendarza, gdzie będziesz mógł/mogła wybrać czas, który Ci najbardziej odpowiada. Następnie, na Twoją skrzynkę mailową wyślę link do spotkania online. Tak, wszystko odbywa się zdalnie, więc możesz czuć się komfortowo w swoim własnym otoczeniu.

Spotkanie trwa tyle ile zaznaczysz przy zakupie 60 / 90 lub 120 minut , ale zawsze jestem elastyczna – ważne jest dla mnie, abyś otrzymał/a wszystko, czego potrzebujesz. Podczas naszej sesji, skupiamy się na Tobie i Twoich pytaniach. Używam różnorodnych technik, takich jak karty tarota, numerologia, astrologia oraz jasnoczucie, by pomóc Ci zrozumieć siebie i świat wokół.

To coś więcej niż zwykła konsultacja. To podróż w głąb siebie, gdzie razem odkrywamy ukryte aspekty Twojej osobowości, rozwiązujemy wewnętrzne konflikty i znajdujemy odpowiedzi na Twoje najgłębsze pytania. Moje doświadczenie i jasnoczucie pozwalają mi dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając spersonalizowane podejście.

KLIKAJĄC TU PRZECZYTASZ KILKA INFORMACJI O MNIE

dlaczego warto skorzystać z mojej konsultacji z podszeptem ?

Ponieważ to nie tylko chwilowa porada. To doświadczenie, które może zmienić Twoje życie. Klienci, którzy przeszli ze mną tę drogę, często mówią o głębokich zmianach w sposobie postrzegania siebie i świata, o odzyskanej pewności siebie i o odkrytych nowych ścieżkach życiowych.

Spotkanie ze mną to szansa na rozwój osobisty, na zrozumienie i przepracowanie tego, co Cię blokuje, oraz na odkrycie Twojego pełnego potencjału. To inwestycja w siebie, która może przynieść długotrwałe pozytywne zmiany.

Jeśli jesteś gotowa/y na tę podróż, zapraszam Cię do zarezerwowania terminu po zakupie podszeptu. Razem możemy odkryć, jakie możliwości czekają na Ciebie. 

NIESPODZIANKA DLA CIEBIE !!!

PODSZEPT Z GRATISEM !!! 

Tego produktu nie znajdziesz na sklepie !!! TYLKO KLIKAJĄC PONIŻEJ możesz zakupić PODSZEPT czyli konsultację on-line z gratisem czyli kamieniem mocy! Podczas podszpetu często wołają mnie kamienie… tym razem masz okazję dostać swój aby pracować z nim w swojej intencji kiedy tylko będziesz potrzebować ! 

JAK DZIAŁAJĄ KAMIENIE MOCY MOŻESZ POCZYTAĆ TUTAJ 

JUŻ TERAZ KLIKNIJ I KUP PODSZEPT Z GRATISEM