Hej!

Poniżej krótka informacja na temat Live 3M: Manifestacja, medytacja, mapa marzeń.

TO JEST NAGRANIE WEBINARU KTÓRY ODBYŁ SIĘ 15 WRZEŚNIA W NOWY ROK ! wejdź i zrób swoją mapę marzeń, ale najpierw przygotuj się odpowiednio… dopiero potem kliknij w linkJak się przygotować?

UWAGA!!! Pamiętaj o tym, że będzie to Sylwester, więc ubierz się odpowiednio! Zadbaj o luksus, szampana !!! POCZUJ SIĘ JAK GWIAZDA KTÓRĄ CHCESZ STWORZYĆ… a może już nią jesteś???

CO NALEŻY PRZYGOTOWAĆ NA TO SPOTKANIE
– przede wszystkim słuchawki i zaciszne miejsce! Jeśli do głowy przyszło Ci teraz, że nie dasz rady, to pomyśl sobie, że to pierwsza Twoja manifestacja! Wszystko poukładasz! Skąd wiem??? Bo gdyby zadzwoniła do Ciebie teraz siostra, mama, córka, przyjaciółka… to nic nie stanęłoby Ci na przeszkodzie, żeby rzucić wszystko i ratować jej życie! PODEJDŹ DO SIEBIE JAK DO SWOJEJ NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁKI !

Ogarniesz!!!- przygotuj sobie kolorowe kredki, flamastry, co tam chcesz, aby było ładnie (nie będziesz nic rysować  jeśli nie chcesz ale będziemy używać kilku kolorów do pracy: niebieski, zielony, różowy, żółty lub pomarańczowy, do tego jeśli masz możliwość to fiolet i inne odmiany różu, różne odcienie niebieskiego, lazury i co Ci tam się nawinie!

– jeśli masz swój kamień mocy miej go przy sobie obojętnie jaką ma moc i na co był kupiony (bransoletki również). Jeśli nie masz kamienia, znajdź coś co jest dla Ciebie ważne, co będzie Cię wspierać. Np. muszelka z wakacji, kamyczek znaleziony, pierścionek po Babci itp – to ma być dla Ciebie ważne, nawet jeśli to rolka papieru na pamiątkę i masz ochotę ją nosić przy sobie TO TEŻ JEST OK! LUB ZAMÓW SWÓJ KAMIEŃ TUU

– blok A4. Ja używam technicznego, ale jeśli nie masz to mogą być nawet kartki z drukarki!- nożyczki lub gotowa karteczka formatu jak samoprzylepne karteczki 5×5, lub 10 x 10 – zrobisz swoją mapę kieszonkową do portfela!

– notes, brudnopis, długopis- szampan, super strój i makijaż jeśli chcesz!

Live potrwa około 2 godzin, wszystko zależy od Ciebie… ja mam czas, Ty też! Potraktuj ten moment jak operację na otwartym sercu, pośpieszałabyś chirurga? No chyba nie… chodzi o zmianę Twojego życia, to chyba warte jednego wieczoru… lub całej nocy??


DO ZROBIENIA PRZED webniarem
– w notesie lub brudnopisie notuj sobie wszystkie “przydasie” życiowe, zachcianki, marzenia! Mam nadzieję, że widziałaś relację z informacją jak zapisać sobie kim chcesz być i co chcesz robić? Jeśli nie?

Znajdziesz je poniżej, TO SĄ RZECZY JAKIE ROBILIŚMY NA 3 DNI PRZED NOWYM ROKIEM WIĘC NIE SUGERUJ SIĘ “DNIÓWKĄ” ! 


Zanim się na nim spotkamy, proszę przeczytaj mój artykuł na blogu, policz jakim jesteś numerem w numerologii… i co Cię czeka w nadchodzącym roku !

 

TU NIE MA LANIA WODY! SAMO MIĘCHO !!! 

 

TERAZ JAK JUŻ JESTEŚ GOTOWA/Y

Kliknij w okienko “FILM NIEDOSTĘPNY” i przenieś się na youtube, nagranie trwa 4 godziny z jedną przerwą ale zleci Ci mega szybko!!!