afirmowanie, manifestowanie, olga ślusarczyk, zuu

Czy zdarzyło Ci się kiedyś czuć, że pomimo powtarzania afirmacji i wizualizacji celów, nie udaje Ci się osiągnąć pożądanych rezultatów?

Może masz wrażenie, że coś jest nie tak, ale nie wiesz dokładnie co?

DOCZYTAJ DO KOŃCA … POZNASZ MOJE EFEKTY MANIFESTOWANIA !!!

jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

Dlaczego afirmowanie i manifestowanie nie działa? 

Jesteś zmęczona/y ciągłym czekaniem na cud?

Każdy mówi o GENIALNYCH efektach prawa przyciągania, afirmowania i manifestowania, ale coś u Ciebie nie gra bo nadal nie masz efektów, a wręcz przeciwnie… życie podsuwa Ci same problemy ? Czujesz, że robisz coś źle, ale nie wiesz co ?

Być może popełniasz te 3 PODSTAWOWE BŁĘDY i dlatego te wszystkie techniki manifestacji, które inni tak chwalą Tobie nie wychodzą !

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR … DOŚWIADCZ EFEKTU WOOW

PODCZAS WEBINARU OTRZYMASZ ODE MNIE PREZENT !!! 

20. VIII ( sierpniowa niedziela) GODZINA 19:19

BYĆ MOŻE JESZCZE MNIE NIE ZNASZ… ale zapewniam Cię, że w jeśli chodzi o moje prywatne i biznesowe działania, TUU nie ma … PRZYPADKÓW!!!

Data naszego spotkania jest wybrana celowo… Wziełam wszystko pod uwagę ! Fazę księżyca, datę z numerologi i jedną z moich ulubionych anielskich godzin… jeśli chcesz poczuć trochę magii bądź na żywo !!! 

Dlaczego afirmowanie i manifestowanie u Ciebie nie działa?

Poznaj 3 podstawowe błędy.

Zapisz się już teraz na bezpłatny webinar

Jesteś ciekawa/y kim jestem… by MUUwić Ci jak działać? 

Po pierwsze jestem ekspertem w popełnianiu błędów w ww. technikach ! Stosuję afirmowanie i manifestowanie od lat… i wszystko o czym mówię doświadczyłam na sobie, każde moje doświadczenie zamieniałam w nowe działanie! Każde działanie ubierałam w technikę… a techniki z powodzeniem stosują moi współpracownicy ( to oni są zawsze testerami po mnie), moja rodzina i bliscy …a nastpnie setki Klientek. 

Do tej pory pomagałam Klientkom jako ekspert ds. leczenia Kobiecych UUmysłów z posranych myśli w mojej drugiej (modowej) marce MUUkreacje.pl. Tam przez lata zdobywałam doświadczenie w hipnozie, dwu punkcie, manifestacjach. Doszlifowałam do perfekcji pranie MUUzgu a wraz z nim techniki panowania nad chaosem, strachem oraz pokazywałam jak pozbyć się chorych oczekiwań i ograniczeń.

Odkąd odnalazłam swój dar jasnoczucia, pracy z kartami i tworzeniem biżuterii mocy, KTÓRA ZMIENIA DIAMETRALNIE efekty działań Klientek oraz ulepsza ich życia, stworzyłam siebie na nowo jako szeptUUnkę w ZUU !

Nadal dużo przeklinam, śmieję się aż do posikania… skaczę na rolkach, płaczę żarliwie… JESTEM NORMALNA tylko czuję i widzę więcej i chcę się tym darem dzielić z innymi !!!

Jestem połączeniem szeptuchy z wiedźmą (od słów “wiedzę ma”) Uzdrawiam Umysły, relacje, biznesy, emocje oraz duszę a niejednokrotnie to wpływa również na holistyczne uzdrawianie.

jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

CO WYMANIFESTOWAŁAM ZAPYTASZ?

Raka, bankructwo, rozwód, stwardnienie rozsiane, upadek dwóch swoich marek, stratę przyjaciół, długi rzędu kilkuset tyś zł… AFIRMOWAŁAM JAK PO…BANA I … WSZYSTKIM SIĘ WSZYSTKO UDAWAŁO A JA… LEDWO ŻYŁAM … wkurzona, biedna, samotna… a jednak wiedziałam jedno “chcesz innych efektów, zmień działanie!” 

UPARŁAM SIĘ JAK ZAWSZE… I ZNALAZŁAM PRZYCZYNĘ TEGO, CO CIEBIE TERAZ TEŻ TAK WKURWIA W BRAKU EFEKTÓW !!!

TYM WŁAŚNIE CHCĘ SIĘ Z TOBĄ PODZIELIĆ, żebyś nie musiała przechodzić całej mojej drogi.

CZY TO NAPRAWDĘ DZIAŁA ??

Ja wierzę i mam dowody na to, że tak… kiedy osiągnęłam już osiągnęłam w głowie efekt woow… i zmieniłam działanie… zbudowałam przy pomocy technik przyciągania: 

  • biznes który przynosi kilka milionów rocznie obrotu,
  • wspaniałych wspołpracowników,
  • rzesze wiernych Klientek,
  • dom na wsi i własną MUU pracownię… różową i ogromną, l
  • lojalnych ludzi,
  • MIŁOŚĆ mojego męża ( tak to z nim się rozwiodłam )…
  • przyziemne rzeczy jak samochód o którym marzyłam, podróże do miejsc, które chciałam odwiedzić, naprawienie relacji….

DODAM TYLKO, ŻE JESTEM CAŁY CZAS W PROCESIE… popełniam nowe błędy, uczę się nadal i nadal … i nadal, dzielę się tym co mam z wdzięcznością i miłością

Nie boję się i nie wstydzę się mówić o wszystkich fuckupach, wręcz przeciwnie, chwalę się tym, bo to jest właśnie PODSTAWĄ TEGO, ŻE JESTEM DOŚWIADCZONYM EKSPERTEM i szczerym i autentycznym człowiekiem ! 

Dlaczego afirmowanie i manifestowanie nie działa? 3 podstawowe błędy i różnice.

JEŚLI MASZ CHOĆBY NUTKĘ CIEKAWOŚCI W SOBIE i chcesz skorzystać z mojego doświadczania upadków i błędów… zapraszam Cię serdecznie!

BĘDZIE ŚMIESZNIE I MAGICZNIE… POWAŻNIE I …być może to właśnie Ty skorzystasz z niespodzianki w ten dzień !!! 

Zapisz się już teraz na bezpłatny webinar