Nazywam się Olga i jestem szpetUUnką XXII wieku!

Co to oznacza?

Nie mam szklanej kuli, nie chadzam boso po lesie szukając ziół, nie siedzę w pozycji medytacyjnej szukając energii w przestrzeni! Jestem przedsiębiorczynią, płacę jak Ty podatki i zusy, jem czasami w KFC, za szybko prowadzę samochód, kocham słodyczki ale nie tyję 🙂 dużo przeklinam jeśli trzeba i uwielbiam słuchać głośno muzyki!

Mam powalone poczucie humoru, kocham serial “Przyjaciele” i “Chirurdzy”, wychowałam dwóch synów, dwa koty, dwa psy i jednego Ścianę, czyli męża!

Do szaleństwa kocham kolory i dlatego stworzyłam kilka lat temu markę odzieżową, w której sama projektuję printy – zerknij na MUU jeśli masz ochotę KLIK KLIK  To w MUU najpierw jako ekspert ds leczenia kobiecych UUmysłów z posranych myśli, zaczęłam moją pracę z tysiącami Kobiet nad ich rozwojem mentalnym, biznesowym i osobistym.

Na początku używałam do tego psychologii kolorów, potem dwu punktu, następnie kamieni, hipnoterapii … a teraz to wszystko wraz z tarotem i jasnoczuciem łączę dla Ciebie w ZUU, aby jak najszybciej pomóc Ci ogarnąć wszystko co Cię męczy! 

JAK?

Otóż pewnego dnia odkryłam, że to co kiedyś brałam za zbyt przenikliwe spojrzenie i dużą intuicję jest darem. To jasnoczucie, nazywane również przez niektórych “szóstym zmysłem”. To ta umiejętność pozwala na odbieranie informacji wykraczających poza nasze codzienne doświadczenia.

Z moją pomocą możesz uzyskać wgląd w ukryte aspekty życia, otrzymać natychmiast odpowiedzi na nurtujące pytania i spojrzeć na przyszłość z nową perspektywą.

Jestem w stanie dostarczyć precyzyjne i konkretne informacje, które pomogą Ci w podjęciu nareszcie właściwych decyzji, zrozumieniu trudnych sytuacji czy po prostu dadzą Ci poczucie spokoju i pewności.

JESTEM TUU !!! wierzę w Ciebie i wierz mi, że nie jesteś sama, pomimo, że czujesz się samotna ! 

Jeśli masz ochotę zacznij od filmiku…trwa TYLKO 11 minut I myślę, że może Ci TROSZKĘ POPRAWIĆ HUMOR I POMÓC !!!

Chcę, żebyś wiedziała, że nawet jeśli jeśli obecnie w Twoim życiu nie dzieje się najlepiej, nie masz już siły… i masz wszechogarniające poczucie, że świat sprzysięga się przeciwko Tobie, to wiedz, że TO NIE JEST PRAWDA, to tylko zła chwila w Twoim życiu, kiepska sytuacja, niewłaściwa decyzja…  nie że jesteś beznadziejna a Twoje życie to nie jest koszmar! 

 

rozwój osobisty, zmiana pracy, finanse jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

SŁOICZEK PRZYCIĄGANIA Z GRATISEM

198.88 

OPCJA NIE DOSTĘPNA NA STRONIE

Wartość gratisu czyli próbki oryginalnego olejku OUD to 90 zł !!!!

 

SKU: Brak danych Kategoria:
Dowiedz się więcej

NASZYJNIK DRZEWO ŻYCIA z kamieni naturalnych

98.88 118.88 

Amulet z drzewem życia został naenergetyzowany specjalnie dla osoby, która będzie go nosić. NIKT przed Tobą go nie będzie dotykać!

JEŚLI CHCESZ DOPISZ SWOJĄ INTENCJĘ W UWAGACH… POŚLĘ JĄ DO WSZECHŚWIATA!

DOSTĘPNYCH TYLKO KILKA SZT !

SKU: Brak danych Kategoria:
Dowiedz się więcej

HIPNO – uzdrowiciel

168.88 

UWAGA! Nagranie nie zastępuje leczenia, jeśli objawy nie dotyczą zwykłego przemęczenia, przeziębienia lub okresowych zwykłych babskich bólów głowy, czy łupania w krzyżu bo dałaś sobie popalić fizycznie natychmiast udaj się do lekarza.TO NAGRANIE TO JEST CZYNNIK WSPOMAGAJĄCY ZDROWIENIE ORAZ DAJĄCY ULGĘ W OBJAWACH CHOROBY.

Kategoria:
Dowiedz się więcej

BEZ POŚPIECHU zobacz CZY I W JAKI SPOSÓB mogę Ci pomóc osiągać nareszcie inne efekty Twoich działań, z lekkością, radością i przyjemnością!

SŁOICZEK PRZYCIĄGANIA Z GRATISEM

198.88 

OPCJA NIE DOSTĘPNA NA STRONIE

Wartość gratisu czyli próbki oryginalnego olejku OUD to 90 zł !!!!

 

SKU: Brak danych Kategoria:
Dowiedz się więcej

LIMITOWANA bransoletka mocy z gratisem !

158.88 198.88 

PRZY ZAKUPIE TEJ LIMITOWANEJ OPCJI BRANSOLETKI DOSTANIESZ … trzy afirmacje/ manifestacje wzmacniające moc bransoletki, wraz z instrukcją stworzoną specjalnie dla Ciebie !!!!

PAMIĘTAJ!!! nie ma możliwości zrobienia jednej bransoletki „na wszystko”

Dowiedz się więcej

Amulet na Rzemieniu z Kamieniem Mocy: Twój Osobisty Talizmany z energiią i intencją szeptUUnki

Dlaczego potrzebujesz tego amuletu?

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak przyciągnąć obfitość do swojego życia, poczuć się bezpieczną, czy też zharmonizować ciało z umysłem?

jednym ze sposobów … najprostszym w użyciu jest ZUU Amulet na Rzemieniu z Kamieniem Mocy. Wybierz potrzebę, która najbardziej Ci odpowiada i zobacz, jak Twoje życie zaczyna się zmieniać.

ZAMÓW SWÓJ JUŻ DZIŚ !!!

PRZY ZAKUPIE TEJ LIMITOWANEJ OPCJI BRANSOLETKI DOSTANIESZ … trzy afirmacje/ manifestacje wzmacniające moc bransoletki, wraz z instrukcją stworzoną specjalnie dla Ciebie !!!!

Twoje afirmacje przyjdą wraz z bransoletką, wydrukowane w taki sposób byś mogła je przywiesić w strategicznym miejscu, i używać wg. instrukcji! Afirmacje / manifestacje ( w zależności od wybranej potrzeby ) są stworzone na bazie podszeptu anielskich kart oraz mojego wglądu!

KAŻDA bransoletka jest ręcznie robiona przez szeptUUnkę czyli mnie inaczej zwaną przez lata MatkęBoskąMUUkreatorską bransoletka z naturalnych kamieni

ZAMÓW JUŻ DZIŚ !!!
hipnoza na kasę, hipnoza, hipnoterapia, hipnoterapeuta, hipnozy

…jeśli potrzebujesz większej kasy, wiary w siebie …

wsparcia w codzienności, nie masz kasy, wiecznie chodzisz zmęczona, masz problem z utrzymaniem diety, chcesz nareszcie kreatywnie znajdować rozwiązania swoich problemów SKORZYSTAJ Z MOICH AUTORSKICH NAGRAŃ TRANSU HIPNOZY !!!

Jetem certyfikowanym hipnoterapeutą szkoły Omni Hypnosis, a moje nagrania hipnoz podbite odpowiednim solfażem stworzyłam po to by jeszcze lepiej pomagać moim Klientom !!!

ZOBACZ WSZYSTKIE HIPNOZY

PAMIĘTAJ, ŻE JESTEŚ STWORZONA DO BYCIA GWIAZDĄ  zwłaszcza swojego życia ! ZAPLANUJEMY I WYMANIFESTUJEMY Twój sukces tak jak będziesz chciała! 

KUP zapis webinaru, z okazji NOWEGO 8 ROKU NUMEROLOGICZNEGO,  podczas którego stworzysz swoją mapę marzeń, będziesz medytować i manifestować nowe efekty z efektem WOOW !!! NAGRANIE ODBYŁO SIĘ 15 WRZEŚNIA 2023 ROKU – robienie mapy marzeń ma sens przez całe 12 miesięcy, jednakże im szybciej tym lepiej ! WIADOMO!!!

 

zerknij czy to dla ciebie?
jasnoczucie, szeptucha, wiedźma, karty tarota, wróżenie, rozwój duchowy, mentalny, zawodowy, osobisty, biznesowy jaka czeka mnie przyszłość, afirmacje, manifestacje, prawo przyciągania, hiopnoza, olga Ślusarczyk, dzień dobry tvn , bransoletki mocy, biżuteria z kamieni

ZOBACZ BIŻUTERIĘ MOCY

Wybierz czy wolisz bransoletkę, czy kamień mocy… wybierz swoją potrzebę oraz to czy potrzebujesz podszeptu czy samo puszczenie Twojej intencji w świat a ja zajmę się resztą ! 

ZOBACZ CAŁY DZIAŁ
198.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
NOWOŚĆ
198.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
HIT ZUU
388.88 528.88 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page